forumnju na kartęusługiNękające smsy od operatora

Nękające smsy od operatora

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-09 09:50)

Przebywam poza granicami Polski, mam wyłączoną transmisję danych i faktycznie nie pobiera nic z konta, ale mimo to codziennie otrzymuję smsa od operatora o treści "Rozpoczales transfer danych w roamingu...." Wszystko niby ok, ale ten sms przychodzi prawie zawsze w godzinach między 23 a 4 w nocy!  To jakiś skandal, żeby budzić mnie taką pierdołą. Czy da się to jakoś wyłączyć, czy zostaje tylko wyciszać telefon? Czy nękanie mnie smsami po nocach jest zgodne z prawem"

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-09 13:39)

Włącz usługę "blokada transferu danych w roamingu"  na swoim koncie w Nju, poza wyłączeniem transferu w telefonie

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-09 23:24)

To nie jest dobre rozwiązanie, bo co jakiś czas jednak korzystam z danych więc usługa ta jest mi potrzebna, jednak te smsy przychodzą bez względu na to czy danego dnia korzystałem z transferu czy też nie. 

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-10 00:16)

to jest odpowiedź na post:

To nie jest dobre rozwiązanie, bo co jakiś czas jednak korzystam z danych więc usługa ta jest mi potrzebna, jednak te smsy przychodzą bez względu na to czy danego dnia korzystałem z transferu czy też nie. 




To zgłoś sprawę do pionu techniki przez formularz kontaktowy. Podaj przykłady takich zdarzeń z  ostatnich 24 godzin w celu weryfikacji.

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-10 11:40)

Ok, dziękuję, tak zrobię

 

Nękające smsy od operatora (2018-04-24 08:18)

Niestety, tak jak myślałem. Na formluarz brak jakiejkolwiek reakcji. Smsy nadal przychodzą w nocy.

 

Nękające smsy od operatora (2018-05-02 07:37)

Jeśli masz smartfona, można wgrać aplikację np. Sound Profile, w której  można skonfigurować automatyczne wyciszanie powiadomień w określonych godzinach. Bodaj od Androida 5 wzwyż funkcja jest także dostępna w systemie, aczkolwiek aplikacja ma znacznie bogatsze możliwości.
Wiem, że to tylko obejście problemu, ale czasem trzeba sobie radzić samemu...

 

Nękające smsy od operatora (2018-09-13 21:41)

to jest odpowiedź na post:

Przebywam poza granicami Polski, mam wyłączoną transmisję danych i faktycznie nie pobiera nic z konta, ale mimo to codziennie otrzymuję smsa od operatora o treści "Rozpoczales transfer danych w roamingu...." Wszystko niby ok, ale ten sms przychodzi prawie zawsze w godzinach między 23 a 4 w nocy!  To jakiś skandal, żeby budzić mnie taką pierdołą. Czy da się to jakoś wyłączyć, czy zostaje tylko wyciszać telefon? Czy nękanie mnie smsami po nocach jest zgodne z prawem"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1536867702419

odpowiedź

Nękające smsy od operatora | stanley99 (02.05.2018, 07:37)

Jeśli masz smartfona, można wgrać aplikację np. Sound Profile, w której  można skonfigurować automatyczne wyciszanie powiadomień w określonych godzinach. Bodaj od Androida 5 wzwyż funkcja jest także dostępna w systemie, aczkolwiek aplikacja ma znacznie bogatsze możliwości.
Wiem, że to tylko obejście problemu, ale czasem trzeba sobie radzić samemu...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników