forumnju na kartęusługiProblem z mobilnym hotspotem

Problem z mobilnym hotspotem

Problem z mobilnym hotspotem (2018-02-16 21:41)

Mam telefon i dwie karty - jedną Nju na kartę, drugą innego operatora. Jak próbuję wystawić hotspot na karcie Nju to niby działa, bo można się z nim połączyć, ale nie da się nic ściągnąć. Internet na telefonie działa, udostępniony nie działa. Hotspot uruchomiony na drugiej karcie od innego operatora działa bez problemu, więc nie jest to problem z telefonem (Lumia 950XL).

Nju jakoś blokuje możliwość udostępniania WiFi? To w ogóle jest możliwe?

Problem z mobilnym hotspotem (2018-02-17 16:05)

Sam sobie odpowiem, bo pokombinowałem i się udało. Może się komuś przyda.

Domyślnie telefon ustawił sobie APN na Internetipv6 oraz IPv4v6XLAT. Po ustawieniu APNa zgodnie z zaleceniami operatora (wszędzie internet) oraz IPv4v6 (nie wiem czy to istotna zmiana) hotspot ładnie śmiga. Prędkości nie są porażające (trochę ponad 20Mbps, mimo że mam 4 stacje LTE Orange w promieniu 1 km), ale działa.

odpowiedź

Problem z mobilnym hotspotem | misio (16.02.2018, 21:41)

Mam telefon i dwie karty - jedną Nju na kartę, drugą innego operatora. Jak próbuję wystawić hotspot na karcie Nju to niby działa, bo można się z nim połączyć, ale nie da się nic ściągnąć. Internet na telefonie działa, udostępniony nie działa. Hotspot uruchomiony na drugiej karcie od innego operatora działa bez problemu, więc nie jest to problem z telefonem (Lumia 950XL).

Nju jakoś blokuje możliwość udostępniania WiFi? To w ogóle jest możliwe?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

109 gości i 1 zalogowanych użytkowników