forumnju na kartęusługiBrak internetu w roamingu.

Brak internetu w roamingu.

 

Brak internetu w roamingu. (2018-03-24 19:18)

Witam.
Po przekroczeniu holenderskiej granicy zniknął mi internet mobilny w nju.


Konfiguracje wysyłałem, pakiet aktywowany, roaming włączony.
50 razy dziennie przychodzi mi SMS od operatora:


"Rozpoczales transmisje danych w roamingu. W ramach Limitu GB w Strefie1(UE) do konca cyklu uslugi masz 1,457GB, potem 3gr/MB."


Internetu nie da się w żaden sposób włączyć, w virgin działa bez problemu.

 

Brak internetu w roamingu. (2018-03-25 22:37)

 To rzeczywiście słabo. Ja byłam ostatnio w Szwajcarii, to nie miałem takiego problemu.  Może warto skontaktować się z biurem obsługi klienta, albo wyłączyć roaming i włączyć jeszcze raz przez konto na Nju...

 

Brak internetu w roamingu. (2018-03-31 13:09)

Próbowałem już wszystkiego.
Internetu się nie da włączyć i koniec.
Po włączeniu transmisji danych nie pojawia się żaden znaczekh+ czy LTE ale za to przychodzi ten jeden SMS.

~szybkiżółw

 

Brak internetu w roamingu. (2018-07-15 16:58)

Jak masz dalej ten problem to napisz. Pomogę bo miałem to samo i rozwiązałem go. 

~darsek

 

Brak internetu w roamingu. (2018-07-19 23:58)

Oprócz standardowego włączenia transmisji danych, dodatkowo należy włączyć dane w roamingu, po czym zrestartować telefon. Miałam identyczną sytuację, gdy byłam ostatnio w Anglii. Przychodził SMS, ale nie było połączenia z internetem. Po restarcie znaczek LTE się pojawiał i transfer danych działał bez zarzutu.

 

Brak internetu w roamingu. (2018-09-06 16:09)

Mam ten sam problem właśnie w Dani. Roaming włączony, transmisja włączona, dane w roamingu włączone. Restart telefonu, a internet nie działa.

 

Brak internetu w roamingu. (2018-09-06 16:36)

A ręczna zmiana operatora zagranicznego nie pomaga? W innym telefonie można nawiązać transmisję danych? 

 

Brak internetu w roamingu. (2018-12-12 07:55)

Gdy przekraczam granice Slowacka nie mam internetu i nie da sie go włączyć, co zrobic ?

~domi1992

 

Brak internetu w roamingu. (2018-12-13 09:19)

<span >Sprawdź ustawienia APN. Ustawienia -> sieci komórkowe->punkty dostępowe -> Orange Internet i tam ustawienia mają być takie:<br ><span >Nazwa: (zostawić jaka jest)<br ><span >APN: internet<br ><span >proxy: nie ustawiono<br ><span >port: nie ustawiono<br ><span >Nazwa użytkownika: nie ustawiono<br ><span >Hasło: nie ustawiono<br ><span >MMSC: nie ustawiono<br ><span >MMS Proxy: nie ustawiono<br ><span >Port MMS: nie ustawiono<br ><span >MCC: 260<br ><span >MNC: 03<br ><span >Typ uwierzytelniania: PAP<br ><span >Typ APN: default,dun,hipri,supl<br ><span >Protokół APN: IPv4<br ><span >Protokół roamingu APN: IPv4

 

Brak internetu w roamingu. (2018-12-21 20:38)

Wszystko próbowanie i brak netu. co jest w tym nju.

odpowiedź

Brak internetu w roamingu. | szybkiżółw (24.03.2018, 19:18)

Witam.
Po przekroczeniu holenderskiej granicy zniknął mi internet mobilny w nju.


Konfiguracje wysyłałem, pakiet aktywowany, roaming włączony.
50 razy dziennie przychodzi mi SMS od operatora:


"Rozpoczales transmisje danych w roamingu. W ramach Limitu GB w Strefie1(UE) do konca cyklu uslugi masz 1,457GB, potem 3gr/MB."


Internetu nie da się w żaden sposób włączyć, w virgin działa bez problemu.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników