forumnju na kartęusługiCzemu nagle nie mam internetu w telefonie jeżeli nie zużyłem całego transferu?

Czemu nagle nie mam internetu w telefonie jeżeli nie zużyłem całego transferu?

 

Czemu nagle nie mam internetu w telefonie jeżeli nie zużyłem całego transferu? (2020-01-03 01:07)

Nagle koło godziny 1 w nocy urwało mi internet chociaż powinienem mieć i dlaczego czasami w ogóle nie widzę usługi internet za 9 zł w waszej aplikacji?

 

Czemu nagle nie mam internetu w telefonie jeżeli nie zużyłem całego transferu? (2020-01-03 20:17)

Hej :) Może pakiet się jednak skończył?  Trzeba zakończyć wszystkie aktywne sesje internetowe, by otrzymać w zakładce Stan konta rzeczywiste zużycie danych. Jaki to model aparartu telefonicznego? W sprawie znikającego pakietu 9 GB, napisz do BOK przez formularz kontaktowy, bo to jest forum użytkowników nju. U mnie taka sytuacja nie występuje, Pozdrawiam :)

odpowiedź

Czemu nagle nie mam internetu w telefonie jeżeli nie zużyłem całego transferu? | gość1578010025862 (03.01.2020, 01:07)

Nagle koło godziny 1 w nocy urwało mi internet chociaż powinienem mieć i dlaczego czasami w ogóle nie widzę usługi internet za 9 zł w waszej aplikacji?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników