forumnju na kartęusługiIm dłużej tym lepiej - internet - nowa karta

Im dłużej tym lepiej - internet - nowa karta

 

Im dłużej tym lepiej - internet - nowa karta (2018-02-17 17:14)


Miałem numer x. Podczas zamawiania dodatkowego internetu 20zł(40GB), miałem dwie opcje na nową kartę: 
a) ten sam numer
b) nowy numer 
Wybrałem 2), dostałem numer y. 
Na numerze x miałem "im dłużej tym lepiej" 3x, na nowym numerze licznik miesięcy wskazuje 0miesięcy. 
Pytania: 
1) Czy jak bym wybrał opcję a), to licznik bym miał 3x? 
2) Czy da się połączyć rachunki(jeden właścieciel), w jeden, abym nie musiał dwa razy robić przelewy? 

 

Im dłużej tym lepiej - internet - nowa karta (2018-02-17 17:47)

Rozumiem, że zamówiłeś 40 GB za 29.00 zł, bo nie ma oferty za 20.00 zł, jest za 19.00 zł 20 GB- nju internet dodatkowy. Gdybyś wybrał tę drugą opcję numer byłby na wspólnym koncie i tym samym staż też. Przy nju internetowym staż liczony jest od podpisania Umowy.  I niestety nie da się połączyć rachunków, ponieważ nju internetowy jest zawsze na osobnym koncie. Możesz co najwyżej zmigrować ten numer do oferty na kartę i jak to się stanie, wówczas złożyć zamówienie na nju internet dodatkowy za 19.00 zł 20 GB.

odpowiedź

Im dłużej tym lepiej - internet - nowa karta | krzysztofeko (17.02.2018, 17:14)


Miałem numer x. Podczas zamawiania dodatkowego internetu 20zł(40GB), miałem dwie opcje na nową kartę: 
a) ten sam numer
b) nowy numer 
Wybrałem 2), dostałem numer y. 
Na numerze x miałem "im dłużej tym lepiej" 3x, na nowym numerze licznik miesięcy wskazuje 0miesięcy. 
Pytania: 
1) Czy jak bym wybrał opcję a), to licznik bym miał 3x? 
2) Czy da się połączyć rachunki(jeden właścieciel), w jeden, abym nie musiał dwa razy robić przelewy? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 1 zalogowanych użytkowników