forumnju na kartęusługiIm dłużej tym lepiej - internet - nowa karta

Im dłużej tym lepiej - internet - nowa karta

 

Im dłużej tym lepiej - internet - nowa karta (2018-02-17 17:14)


Miałem numer x. Podczas zamawiania dodatkowego internetu 20zł(40GB), miałem dwie opcje na nową kartę: 
a) ten sam numer
b) nowy numer 
Wybrałem 2), dostałem numer y. 
Na numerze x miałem "im dłużej tym lepiej" 3x, na nowym numerze licznik miesięcy wskazuje 0miesięcy. 
Pytania: 
1) Czy jak bym wybrał opcję a), to licznik bym miał 3x? 
2) Czy da się połączyć rachunki(jeden właścieciel), w jeden, abym nie musiał dwa razy robić przelewy? 

 

Im dłużej tym lepiej - internet - nowa karta (2018-02-17 17:47)

Rozumiem, że zamówiłeś 40 GB za 29.00 zł, bo nie ma oferty za 20.00 zł, jest za 19.00 zł 20 GB- nju internet dodatkowy. Gdybyś wybrał tę drugą opcję numer byłby na wspólnym koncie i tym samym staż też. Przy nju internetowym staż liczony jest od podpisania Umowy.  I niestety nie da się połączyć rachunków, ponieważ nju internetowy jest zawsze na osobnym koncie. Możesz co najwyżej zmigrować ten numer do oferty na kartę i jak to się stanie, wówczas złożyć zamówienie na nju internet dodatkowy za 19.00 zł 20 GB.

odpowiedź

Im dłużej tym lepiej - internet - nowa karta | pilotka (17.02.2018, 17:47)

Rozumiem, że zamówiłeś 40 GB za 29.00 zł, bo nie ma oferty za 20.00 zł, jest za 19.00 zł 20 GB- nju internet dodatkowy. Gdybyś wybrał tę drugą opcję numer byłby na wspólnym koncie i tym samym staż też. Przy nju internetowym staż liczony jest od podpisania Umowy.  I niestety nie da się połączyć rachunków, ponieważ nju internetowy jest zawsze na osobnym koncie. Możesz co najwyżej zmigrować ten numer do oferty na kartę i jak to się stanie, wówczas złożyć zamówienie na nju internet dodatkowy za 19.00 zł 20 GB.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 1 zalogowanych użytkowników