forumnju na kartęusługiNumer dodatkowy - rachunek

Numer dodatkowy - rachunek

 

Numer dodatkowy - rachunek (2017-01-26 11:18)

Witam. Ja z zapytaniem... Posiadam usługę max. 29 zł dokupiłam dodatkowy nr., za który teoretycznie dopłacam tylko 9 zł do swojego rachunku jaki JA wykorzystam... Jeżeli jest tak faktycznie to dlaczego mój rachunek wyniósł ok 10 zł, na dodatkowy nr ok 20 plus 9 zł za dodatkowy nr? Czyli płacę normalnie za dwa nr i dodatkowo bezsensownie 9 zł????
Cały rachunek wyniósł przeszło 40 zł, a jakbym miała dwa osobne - nie połączone ze sobą numery to łączna kwota byłaby niższa i co to za oferta ... 

~malina13133

 

Numer dodatkowy - rachunek (2017-01-30 01:18)

Rozumiem, że jest to Twoja pierwsza faktura. Zgłoś reklamacje przez formularz kontaktowy i dostaniesz korektę faktury. Czasami niestety się zdarza, że system źle uruchomi usługę Nju Dodatkowy i nieprawidlowo rozlicza koszty. Wystarczy zlożyć reklamację i wszystko zostanie rozliczone prawidłowo i z przyszłymi fakturami już nie będzie takiego problemu.

 

Numer dodatkowy - rachunek (2017-03-12 14:14)

jaki jest kod doladujacy na max 29 na karte

~dawid

odpowiedź

Numer dodatkowy - rachunek | ~malina13133 (26.01.2017, 11:18)

Witam. Ja z zapytaniem... Posiadam usługę max. 29 zł dokupiłam dodatkowy nr., za który teoretycznie dopłacam tylko 9 zł do swojego rachunku jaki JA wykorzystam... Jeżeli jest tak faktycznie to dlaczego mój rachunek wyniósł ok 10 zł, na dodatkowy nr ok 20 plus 9 zł za dodatkowy nr? Czyli płacę normalnie za dwa nr i dodatkowo bezsensownie 9 zł????
Cały rachunek wyniósł przeszło 40 zł, a jakbym miała dwa osobne - nie połączone ze sobą numery to łączna kwota byłaby niższa i co to za oferta ... 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników