forumnju na kartęusługiNie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2015-12-02 18:38)

Witam!
Kupiłem starter nju mobile. Chciałem doładować sobie konto na Chomika i nie mogę wysłać sms-a.

~mati

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2015-12-07 22:31)

W standardowych taryfach Orange jest zapis, że aby korzystać z usług o podwyższonej opłacie, to suma doładowań musi wynosić co najmniej 10 zł. W regulaminie Nju nie znalazłem takiego punktu, ale również miałem zablokowane numery premium po migracji z Orange.

W moim przypadku jednak nie pomogło doładowanie. Musiałem sprawę zgłosić do obsługi (zrobiłem to online) i po kilku dniach odblokowali. Prawdopodobnie była to jakaś losowa usterka, gdyż sprawdzałem to u kilku znajomych i żaden z nich nie ma takiej blokady.

Stan blokady usług premium możesz sprawdzić sam za darmo dzwoniąc pod jakiś numer głosowy o podwyższonej opłacie, np. 704 104 133. Jeśli pojawi się komunikat o cenie połączenia, to znaczy, że blokady nie ma i należy szybko się rozłączyć (za połączenie nie są pobierane żadne opłaty, jeżeli się je przerwie w trakcie odtwarzania informacji o kosztach). Jeżeli natomiast po wybraniu takiego numeru pojawi się informacja, że połączenie nie może zostać zrealizowane, to najprawdopodobniej blokada jest aktywna.

[edytowane przez wojtek000 o 20:11 w dniu 2015-12-08]
 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2015-12-08 01:34)

@wojtek000

migracja z Orange do Nju może powodować różne niespodzianki np. ja miałem po doładowaniu dostępne środki promocyjne, które w teorii są dostępne tylko w Orange i nie aktywowała się usługa po wieki mimo doładowań.

W przypadku nowego startera nju nie powinno być problemu z blokadami. Ale wszystko możliwe, że dopiero po doładowaniu kwotą np. 10zł połączenia premium będą dostępne.
Coś mi świta, że gdzieś kiedyś taki zapis widziałem ale ręki nie dam, czy chodziło o Nju, czy właśnie o Orange, czy może o inną sieć, bo i tak z usług premium nie korzystam. A pierwsze co robię z nowym numerem to aktywuję wszelkie możliwe blokady premium.

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2016-04-22 01:19)

Regulamin nju:
3.2. Korzystanie z usług o podwyższonej opłacie określonych w Cenniku jako Połączenia, SMS-y, MMS-y specjalne będzie możliwe po doładowaniu konta na łączną wartość minimum 10 zł (licząc od dnia włączenia się do sieci Operatora).

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2017-07-22 09:53)

Witam, mam podobnu problem z wysłaniem SMS premium (dla chomika)...
Doładowałem konto kwotą 15 PLN i dalej nic... Żadnych blokad właczonych nie mam...

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2021-10-28 18:14)

W Nju mobile nie można takich płatności dokonać - informacja uzyskana na infolinii w dniu 28.10.2021. 

~luk

 

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj (2021-10-28 22:06)

Hej :) Zgadza się, o ile w ofercie nju na kartę po doładowaniu konta kwotą 10 zł możesz korzystać z usług premium, tak możliwość zakupu usług elektronicznych nie jest dostępna. Działa, ale w Orange. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Nie mogę wysłać SMS-a na doładowanie na Chomikuj | ~mati (02.12.2015, 18:38)

Witam!
Kupiłem starter nju mobile. Chciałem doładować sobie konto na Chomika i nie mogę wysłać sms-a.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników