forumnju z rachunkiemofertaZawyżone rachunki

Zawyżone rachunki

 

Zawyżone rachunki (2017-12-03 20:50)

Od kilku miesięcy mam problem, mam usługę "wszystko komórkowe za 29zł" a w każdym miesiącu płacę ponad 29zł bo przez 2 dni w każdym miesiącu są zaliczane mi normalnie opłaty za smsy i połączenia ( płacę nawet za połączenia i smsy z nju mobile!). 
Ktoś z Was miał taki problem? Raz pisałam reklamację dotyczącą tej kwestii ale niestety nie dostałam jasnej informacji. Na rachunku szczegółowym przy usługach ( sms, mms, połącznia do nju) za które jest naliczana opłata jest znaczek all ( w opisie oznaczenia znaczka to " Limit wydatków na wszystko")


O co w tym wszystkim chodzi? Czuję że zawyżają mi rachunki, płacę z iesiąca na miesiąc coraz więcej.
Proszę o pomoc

 

Zawyżone rachunki (2017-12-04 01:37)

Jak miałam zawyżony rachunek to napisałam reklamacje i na drugi dzień dostałam odp że reklamacja uznana i rachunek został zmieniony na odpowiednią kwotę.Musisz za każdym razem reklamować.

 

Zawyżone rachunki (2017-12-04 15:53)

Na początku okresu rozliczeniowego każde połączenie ,transmisja etc są na bilingu z ceną do momentu osiągniecia limitu w Twoim wypadku 29 zł. Fakt ,że billing jest przez to mało zrozumiały , ale nju tak to praktykuję. Po wykorzystaniu 29 zł reszta jest już bezpłatna oczywiście z wyłaczeniem uslug dodatkowo płatnych

 

Zawyżone rachunki (2017-12-04 20:02)

to jest odpowiedź na post:

Na początku okresu rozliczeniowego każde połączenie ,transmisja etc są na bilingu z ceną do momentu osiągniecia limitu w Twoim wypadku 29 zł. Fakt ,że billing jest przez to mało zrozumiały , ale nju tak to praktykuję. Po wykorzystaniu 29 zł reszta jest już bezpłatna oczywiście z wyłaczeniem uslug dodatkowo płatnych




to znaczy że nie powinnam zapłacić więcej niż 29zł.. ale ja płacę 29zł + za wszystkie połączenia, smsy i mmsy z 2dni( początek okresu rozliczeniowego). Doliczałam do 29zł koszty połączeń i smsów( z 2 dni za które są naliczane) i wtedy zgadza się moja kwota rachunku. 
Na jakiego maila można żlożyć reklamację? Bo szukałam ale nie znalazłam.

~gosia89

 

Zawyżone rachunki (2017-12-07 18:58)

to jest odpowiedź na post:

Na jakiego maila można żlożyć reklamację? Bo szukałam ale nie znalazłam.


Coś słabo szukałaś:


http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,zgloszenie-reklamacji-w-nju-mobile

 

Zawyżone rachunki (2019-06-28 10:13)

to jest odpowiedź na post:

Od kilku miesięcy mam problem, mam usługę "wszystko komórkowe za 29zł" a w każdym miesiącu płacę ponad 29zł bo przez 2 dni w każdym miesiącu są zaliczane mi normalnie opłaty za smsy i połączenia ( płacę nawet za połączenia i smsy z nju mobile!). 
Ktoś z Was miał taki problem? Raz pisałam reklamację dotyczącą tej kwestii ale niestety nie dostałam jasnej informacji. Na rachunku szczegółowym przy usługach ( sms, mms, połącznia do nju) za które jest naliczana opłata jest znaczek all ( w opisie oznaczenia znaczka to " Limit wydatków na wszystko")


O co w tym wszystkim chodzi? Czuję że zawyżają mi rachunki, płacę z iesiąca na miesiąc coraz więcej.
Proszę o pomoc

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1561709594151

 

Zawyżone rachunki (2019-07-08 07:44)

to jest odpowiedź na post:

Od kilku miesięcy mam problem, mam usługę "wszystko komórkowe za 29zł" a w każdym miesiącu płacę ponad 29zł bo przez 2 dni w każdym miesiącu są zaliczane mi normalnie opłaty za smsy i połączenia ( płacę nawet za połączenia i smsy z nju mobile!). 
Ktoś z Was miał taki problem? Raz pisałam reklamację dotyczącą tej kwestii ale niestety nie dostałam jasnej informacji. Na rachunku szczegółowym przy usługach ( sms, mms, połącznia do nju) za które jest naliczana opłata jest znaczek all ( w opisie oznaczenia znaczka to " Limit wydatków na wszystko")


O co w tym wszystkim chodzi? Czuję że zawyżają mi rachunki, płacę z iesiąca na miesiąc coraz więcej.
Proszę o pomoc

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zawyżone rachunki (2019-07-22 07:29)

Mam podobny problem

 

Zawyżone rachunki (2019-07-22 10:36)

Zgłosiłeś sprawe w BOK, czy wypłakujesz się na forum?

~gość1563784569187

 

Zawyżone rachunki (2019-07-22 19:27)

Hej :) To nie jest problem nju, a brak znajomości regulaminu. Oferta nju wyróżnia się tym, że płacisz tyle, ile korzystasz, a maksymalnie za usługi standardowe tyle, ile wynosi limit w usłudze obniżającej koszty połączeń. Jest więc rzeczą naturalną, że nalicza opłaty na początku okresu rozliczeniowego zgodnie z cennikiem aż do osiągnięcia tej kwoty. Jak wyda się te 29 czy 39 zł dopiero wówczas reszta połączeń jest bezpłatna, ale uwaga: dodatkowe opłaty są za SMS-y specjalne, na stacjonarne, infolinie, międzynarodowe, przekierowania, dodatkowe pakiety 9 GB, wymianę karty SIM, wyrównanie za dodatkowy itd. To wszystko jest na rachunku szczegółowym. Jeżeli ktoś nie potrafi odnaleźć niech wyśle zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy. Na forum nikt tego nie wyjaśni. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Zawyżone rachunki | stanley99 (07.12.2017, 18:58)


Coś słabo szukałaś:


http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,zgloszenie-reklamacji-w-nju-mobile
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników