forumnju z rachunkiemofertaNju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ?

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ?

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-13 18:50)

Witam jestem nowym użytkownikiem Nju z rachunkiem , sprawa wygląda tak że pół miesiąca przebywam w Niemczech a drugie pół w Polsce , od 15 czerwca ma być bez ograniczeń rozmowy sms itp mój pakiet to max 39zł . Czy będąc w Niemczech i dzwoniąc do kraju będę ponosić jakieś dodatkowe koszta ? Roamingowe itp ?? czy tylko max 39 zł z góry dziękuje 

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-13 19:04)

tylko w przypadku przebywania powyżej 60 dni za granicą. Jeśli pól miesiąca tu i drugie w Niemczech - 39 zł max, niecałe 2gb internetu.

Pozdrawiam

~konsult

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-15 23:48)

Witam.
A jak będę przebywał dłużej niż 60 dni, to jak są naliczane opłaty po tych 60 dniach?
Bo ja wyjeżdżam na 3 -4 miesiące.
Pozdr

~m-g

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-16 10:20)

Dołączam się do pytania jeśli mam taką sytuację, że 33 dni jestem w Niemczech, potem wracam do Polski na jeden dzień i potem znów jadę na 33 dni, czyli jestem ponad 60 dni, ale z przerwą jednodniową, mam nju z rachunkiem za 29 zł.. Jak będzie w takiej sytuacji z opłatami ?

~michał

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-19 11:15)

Ja rowniez prosze o jasne okreslenie sie NJU jak sprawa ma sie do osob pracujacych za granica. Czy jezeli raz na 2 tyg. przyjezdzam do Polski ale wiekszosc czasu spedzam na obczyznie to strace roaming wedlug zasad z 15 czerwca 2017r?

~kuba1

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-19 12:22)

to jest odpowiedź na post:

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? | ~kuba1 (19.06.2017, 11:15)
Ja rowniez prosze o jasne okreslenie sie NJU jak sprawa ma sie do osob pracujacych za granica. Czy jezeli raz na 2 tyg. przyjezdzam do Polski ale wiekszosc czasu spedzam na obczyznie to strace roaming wedlug zasad z 15 czerwca 2017r?



Informuję Ciebie i wszystkich czytających ten wątek, że forum służy TYLKO do kontaktu z innymi użytkownikami dlatego nie ma tutaj żadnego kontaktu z konsultantem.
Masz problem i chcesz oficjalnej odpowiedzi operatora to pisz przez formularz kontaktowy/dzwoń do BOK.
Na forum piszesz jak chcesz poznać opinię, zdanie innych klientów/forumowiczów bądź sam chcesz podzielić się z innymi swoją wiedzą, uwagami.

Poczytaj warunki korzystania z roamingu i sam oceń. Według nich moich zdaniem masz duże szanse na utratę darmowych połączeń.
Choć dopiero praktyka pokaże jak to wyjdzie w praniu. Osobiście zakładam, że duże znaczenie będzie miała ilość połączeń, czyli to jakie koszty będziesz generował dla operatora, a nie to jak długo będziesz na obczyźnie ale formalnie już sam ten fakt będzie działał na Twoją niekorzyść.

Dlatego uważam, że nawet jak zapytasz oficjalnie BOK to i tak nie dostaniesz konkretnej odpowiedzi, bo zapewne każdy taki przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie. Chyba, że mają zaimplementowane mechanizmy filtrujące i jeśli w rażący sposób przekroczysz limity to z automatu dostaniesz bana na darmówki.

[edytowane przez nju_klient o 12:27 w dniu 2017-06-19]
 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-19 17:10)

Dzieki za odpowiedz.


Moim skromnym zdaniem powinni jak najszybciej okreslic liczbami co w ich mniemaniu oznacza uczciwe korzystanie z reamingu i jakie ceny beda naliczane jesli przekroczymy limity. Na razie nie chce mi sie wierzyc w uczciwosc operatorow.

~kuba1

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-19 18:18)

To nie jest takie proste.
Określenie liczbami to już byłby jakiś tam z góry ustalony limit, a tak oficjalnie jest "no limit".
Trochę podobnie jak miał PLUS z internetem LTE bez limitu. Najpierw owo bez limitu to było ok. 270GB, potem ok. 120GB, a w końcu "bez limitu" kończyło się po wykorzystaniu 20GB ponad standardowy pakiet. Za każdym różne limity ale wszystkie były zgodne z regulaminem ;)

Operator kalkuluje, póki globalnie coś mu się opłaca to nie ma sprawy, w sytuacji, gdy dopłaca do interesu lub ma zbyt niskie zyski to zaczyna kombinować co tu zrobić, aby wyjść na swoje.

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2018-05-10 09:52)

to jest odpowiedź na post:

Ja rowniez prosze o jasne okreslenie sie NJU jak sprawa ma sie do osob pracujacych za granica. Czy jezeli raz na 2 tyg. przyjezdzam do Polski ale wiekszosc czasu spedzam na obczyznie to strace roaming wedlug zasad z 15 czerwca 2017r?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1525938734412

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2018-05-10 09:57)

to jest odpowiedź na post:

Ja rowniez prosze o jasne okreslenie sie NJU jak sprawa ma sie do osob pracujacych za granica. Czy jezeli raz na 2 tyg. przyjezdzam do Polski ale wiekszosc czasu spedzam na obczyznie to strace roaming wedlug zasad z 15 czerwca 2017r?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1525938734412

odpowiedź

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? | dariusz (13.06.2017, 18:50)

Witam jestem nowym użytkownikiem Nju z rachunkiem , sprawa wygląda tak że pół miesiąca przebywam w Niemczech a drugie pół w Polsce , od 15 czerwca ma być bez ograniczeń rozmowy sms itp mój pakiet to max 39zł . Czy będąc w Niemczech i dzwoniąc do kraju będę ponosić jakieś dodatkowe koszta ? Roamingowe itp ?? czy tylko max 39 zł z góry dziękuje 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników