forumnju z rachunkiemofertaZmiana nazwy na ekranie telefonu

Zmiana nazwy na ekranie telefonu

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-15 19:44)

Witam 
Czy przy przejściu z Orange do waszej sieci na abonament zmieni mi się nazwa operatora w telefonie ?  

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kuba

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-15 22:42)

Jak dostaniesz nową kartę SIM, to tak. Jak zostanie Ci karta dotychzasowa karta, to nie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ł.o.

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-16 11:26)

A do umowy można dostać nową czy trzeba za nią zaplacić? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kuba

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-16 14:02)

Jeśli przechodzisz z sieci Orange do nju z rachunkiem karta pozostaje ta sama , w obu przypadkach są one własnością Operatora czyli PTK Centertel sp. z o.o. ( Operator ten sam więc karty działają i tu i tu ) . Wymiana kart SIM jest możliwa i płatna 25 PLN , więcej info o wymianie SIM w linku poniżej - Pozdrawiam . Wymiana kart SIM w sieci nju

[edytowane przez benji.wm o 14:05 w dniu 2013-07-16]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-17 11:10)

Zmiana nazwy sieci powinna nastąpić do 10h od momentu aktywacji oferty, są też inne czynniki, które mogą mieć wpływ na brak takiej zmiany np: model telefonu czy typ karty SIM

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-17 13:46)

Ok, no więc zobaczymy co będzie jak już numer będzie przeniesiony może akurat się zmieni :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kuba

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-19 13:09)

Wczoraj dostałam informację, że numer został już przeniesiony do nju z rachunkiem. Od tamtej pory nie mam żadnej sieci. Dodam, że przechodziłam z Orange na kartę, tego samego dnia zamieniłam sim na nanosim i sieć była. Po aktywacji numeru zgodnie z instrukcją email i umowy nju zostałam bez sieci. Co robić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kasia

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-19 15:05)

To co mogę zaproponować to wyłączenie i włączenie telefonu, ewentualnie sprawdzenie karty SIM w innym aparacie, jeśli to nie pomoże zostaje kontakt z NJU, jedynie tam mogą sprawdzić czy karta jest aktywna itp.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-19 16:15)

Numer przeniesiony, nazwa niestety została Orange. Trochę dziwne ponieważ po zmianie Ery na T-Mobile po kilku dniach na karcie z Ery nazwa zmieniła sie na T-mobile.pl to tu też powinna zmienić się na nju mobile.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kuba

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-24 13:11)

Info, jakie uzyskałem dzwoniąc na BOK, "jeżeli nazwa sieci nie zmieniła się w przeciągu 10h od momentu aktywacji numeru lub przeniesienia, to w ciągu najbliższych tygodni zmiana zostanie wymuszona przez sieć", czyli jak nie teraz to później ale powinno się zmienić

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Zmiana nazwy na ekranie telefonu | ~kuba (15.07.2013, 19:44)

Witam 
Czy przy przejściu z Orange do waszej sieci na abonament zmieni mi się nazwa operatora w telefonie ?  
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników