forumnju z rachunkiemofertaZmiana nazwy na ekranie telefonu

Zmiana nazwy na ekranie telefonu

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-15 19:44)

Witam 
Czy przy przejściu z Orange do waszej sieci na abonament zmieni mi się nazwa operatora w telefonie ?  

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kuba

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-15 22:42)

Jak dostaniesz nową kartę SIM, to tak. Jak zostanie Ci karta dotychzasowa karta, to nie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ł.o.

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-16 11:26)

A do umowy można dostać nową czy trzeba za nią zaplacić? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kuba

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-16 14:02)

Jeśli przechodzisz z sieci Orange do nju z rachunkiem karta pozostaje ta sama , w obu przypadkach są one własnością Operatora czyli PTK Centertel sp. z o.o. ( Operator ten sam więc karty działają i tu i tu ) . Wymiana kart SIM jest możliwa i płatna 25 PLN , więcej info o wymianie SIM w linku poniżej - Pozdrawiam . Wymiana kart SIM w sieci nju

[edytowane przez benji.wm o 14:05 w dniu 2013-07-16]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-17 11:10)

Zmiana nazwy sieci powinna nastąpić do 10h od momentu aktywacji oferty, są też inne czynniki, które mogą mieć wpływ na brak takiej zmiany np: model telefonu czy typ karty SIM

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-17 13:46)

Ok, no więc zobaczymy co będzie jak już numer będzie przeniesiony może akurat się zmieni :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kuba

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-19 13:09)

Wczoraj dostałam informację, że numer został już przeniesiony do nju z rachunkiem. Od tamtej pory nie mam żadnej sieci. Dodam, że przechodziłam z Orange na kartę, tego samego dnia zamieniłam sim na nanosim i sieć była. Po aktywacji numeru zgodnie z instrukcją email i umowy nju zostałam bez sieci. Co robić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kasia

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-19 15:05)

To co mogę zaproponować to wyłączenie i włączenie telefonu, ewentualnie sprawdzenie karty SIM w innym aparacie, jeśli to nie pomoże zostaje kontakt z NJU, jedynie tam mogą sprawdzić czy karta jest aktywna itp.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-19 16:15)

Numer przeniesiony, nazwa niestety została Orange. Trochę dziwne ponieważ po zmianie Ery na T-Mobile po kilku dniach na karcie z Ery nazwa zmieniła sie na T-mobile.pl to tu też powinna zmienić się na nju mobile.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kuba

 

Zmiana nazwy na ekranie telefonu (2013-07-24 13:11)

Info, jakie uzyskałem dzwoniąc na BOK, "jeżeli nazwa sieci nie zmieniła się w przeciągu 10h od momentu aktywacji numeru lub przeniesienia, to w ciągu najbliższych tygodni zmiana zostanie wymuszona przez sieć", czyli jak nie teraz to później ale powinno się zmienić

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Zmiana nazwy na ekranie telefonu | pigula (24.07.2013, 13:11)

Info, jakie uzyskałem dzwoniąc na BOK, "jeżeli nazwa sieci nie zmieniła się w przeciągu 10h od momentu aktywacji numeru lub przeniesienia, to w ciągu najbliższych tygodni zmiana zostanie wymuszona przez sieć", czyli jak nie teraz to później ale powinno się zmienić
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies