57zł na wszystko

 

57zł na wszystko (2014-01-21 23:19)

Witam


NIe moge znaleźć odpowiedzi na moje nurtujace pytanie,a mianowicie przy tym kalkulatorze na stornie internetowej jak wszystko daje na maxa czyli wychodzi mi 57zł, czyli to jest kwata której nei przekrocze to rozumiem, ale jak mam wybrana tą kwote 57zł i dajmy na to przegadam 10 min na stacjonrane 15 min na komórki wyśłe 30 sms i w internecie wykorzystam 100mb, to rachunek bede miał 57zł? czy za poszczególne operacje (minimum 9 zł)? Bo nie rozumeim w takim razie po co jest ten kalkulator jak mozna dać wszystko na maxa a i tak sie nie przekroczy tej kwoty 57zła jak sie menij wykorzysta to sie mniej płaci. Dobrze rozumuje?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~arturxxx

 

57zł na wszystko (2014-02-15 16:11)

to chyba dośc jasna oferta, na ten przykład Ja nie korzystam z smsów i za nie nie płace.
Dlatego dobrze rozumujesz jeśli wygadasz mniej niż przedostatnia wartość na suwaku to zapłacisz tylko za to co wygadasz a jak więcej to tylko tyle ile wynosi wartość umowna

odpowiedź

57zł na wszystko | ~arturxxx (21.01.2014, 23:19)

Witam


NIe moge znaleźć odpowiedzi na moje nurtujace pytanie,a mianowicie przy tym kalkulatorze na stornie internetowej jak wszystko daje na maxa czyli wychodzi mi 57zł, czyli to jest kwata której nei przekrocze to rozumiem, ale jak mam wybrana tą kwote 57zł i dajmy na to przegadam 10 min na stacjonrane 15 min na komórki wyśłe 30 sms i w internecie wykorzystam 100mb, to rachunek bede miał 57zł? czy za poszczególne operacje (minimum 9 zł)? Bo nie rozumeim w takim razie po co jest ten kalkulator jak mozna dać wszystko na maxa a i tak sie nie przekroczy tej kwoty 57zła jak sie menij wykorzysta to sie mniej płaci. Dobrze rozumuje?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 1 zalogowanych użytkowników