forumnju z rachunkiemofertaZ Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-07-15 17:16)

Mam parę pytań, które pomogą również innym osobom w podjęciu decyzji odnośnie przeniesienia numeru:
1) Ile czasu czeka się na przeniesienie numeru z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem?
2) Czy po przeniesieniu numeru stracę wszystkie obowiązujące mnie wcześniej pakiety promocyjne np. dot. jednego wybranego numeru na który możemy dzwonić za darmo, albo czy już w nju mobile będę mógł od nowa ustawić sobie numer na który chce za darmo dzwonić (słyszałem że numery nju mobile sa numerami wewnętrznymi sieci Orange, jeżeli to prawda to pakiety powinny działać )?
3) Rozumiem, że po podpisaniu umowy u kuriera (zgadzając się tym samym na otwarcie rachunku nju mobile) zostaje mi uruchomiona zastępcza opcja nju zerowy, w której nie znajduja się interesujące mnie promocje, tak więc abym odrazu po podpisaniu umowy mógł korzystać z reklamowanych promocji czyli do 29zł na rozmowy do wszystkich oraz 9zł na smsy do wszystkich niezbędna jest zmiana opcji z nju zerowy na nju buzz logując się na swoje konto?
4) Czy osoby mające numery w Orange na kartę/abonament płaca drożej dzwoniąc i smsując na numery nju mobile?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~user194

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-07-16 14:27)

1) Dostarczenie i podpisanie umowy trwa do 5 dni . Weryfikacja wniosku o przeniesienie trwa 3 dni . Razem ok 7 dni powinno to zająć .
2) Tak bo zmieniasz sieć i nie ma technicznych możliwości na utrzymanie tych profitów gdyż każda sieć ma inne cenniki i usługi .
3) Zmiana opcji z planu zerowy na nju buzz możliwa jest dopiero po przeniesieniu numeru . Nju zerowy działa tylko na numerze tymczasowym .
4) Cały ruch między siecią Orange a nju traktowany jest jako wewnątrzsieciowy . Z tym że generując go z sieci Orange jest mozliwość korzystania z pakietów , w nju pakietów brak .Pozdrawiam - regul. w załączeniu Regulamin Migracji

[edytowane przez benji.wm o 14:30 w dniu 2013-07-16]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-07-16 16:38)

Rozumiem, że cała procedura przeniesienia numeru trwa ok. 7 dni. Czyli logując sie na swoim koncie, po czym przenosząc swój numer jaki chcę do nju mobile z rachunkiem, otrzymuję od razu numer tymczasowy który dotoczy nju zerowy (nie mam promocji reklamowanych w nju buzz), nastepnie odwiedza mnie kurier i popdisuję umowę. Po tych 7 dniach otrzymuje informację o przeniesieniu mojego numeru do nju mobile i automatycznie włączają mi sie dane promocje i tym samym numer tymczasowy staje się nieaktywny. Zatem podczas tych 7 dni weryfikacji posiadam nju zerowy na numerze tymczasowym. Dopiero po przeniesieniu numeru o czym zostanę powiadomiony zostaje właczony mi nju buzz, zatem nie da się wcześniej skorzystać z reklamowanych promocji nju mobile wczesniej niż po tych 7 dniach???

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~user194

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-07-16 17:50)

Cytat z regulaminu : Niewykorzystane jednostki taryfowe z doładowań realizowanych samodzielnie przez Abonenta Ofert na kartę nie zostaną przeniesione do oferty nju z rachunkiem.
Jednostki taryfowe pochodzące z doładowań promocyjnych przyznane w ramach odrębnych usług lub promocji nie zostają przeniesione i nie będą do wykorzystania w ofercie nju z rachunkiem

Aby skorzystać z Promocji Abonent powinien podpisać stosowne oświadczenie oraz zawrzeć umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w ofercie nju z rachunkiem z zachowaniem dotychczasowego numeru abonenckiego (dalej; Umowa ). W celu wyrażenia woli otrzymania dokumentów niezbędnych do przejścia z oferty Orange na kartę lub oferty nju na kartę do oferty nju z rachunkiem i zawarcia przez Klienta Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z Operatorem w ofercie nju z rachunkiem z wykorzystaniem usług Sklepu Internetowego njumobile należy wejść na stronę internetową www.njumobile.pl i dokonać wyboru oferty nju z rachunkiem dostępnej w Sklepie Internetowym.Zmiana Oferty na kartę nastąpi w ciagu 7 dni od podpisania umowy o świadczeniu usług telekomunikacyjnych w ofercie nju z rachunkiem .

Co do nju buzz aktywacja nastąpi dopiero po przeniesieniu nr , nie wcześniej . Ps : Zmiana taryfy, po przeniesieniu następuje maksymalnie do 24h, jeśli chcesz to zrobić wcześniej, zaloguj się na swoje konto, wybierz "moja oferta" a następnie "zmień" i wybierz NJU Buzz  .

[edytowane przez benji.wm o 19:21 w dniu 2013-07-16]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-07-17 13:36)

Czyli jeżeli chcę przenieść numer Orange na kartę do nju mobile z rachunkiem wystarczy ze przez moje konto nju mobile wyślę wniosek o przeniesienie mojego aktualnego numeru. Po czym czekam na kuriera. Podpisuję umowę u kuriera i czekam do 7 dni na przeniesienie mojego numeru do nju mobile z rachunkiem i w okresie tych 7 siedmiu dni posiadam taryfę nju zerowy (bez promocji). Gdy nastąpi przeniesienie mojego numeru do nju mobile z rachunkiem zostanę o tym poinformowany np. smsem, po czym czekam jeszcze do 24 godzin na zmianę taryfy z nju zerowy na nju buzz, chyba ze po powiadomieniu o przeniesieniu mojego numeru sam logując się na swoim koncie zmienię ofertę z nju zerowy na nju buzz i w efekcie nie będę musiał czekać doby na włączenie taryfy nju buzz???

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~zako100

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-07-17 14:10)

to jest odpowiedź na post:

Czyli jeżeli chcę przenieść numer Orange na kartę do nju mobile z rachunkiem wystarczy ze przez moje konto nju mobile wyślę wniosek o przeniesienie mojego aktualnego numeru. Po czym czekam na kuriera. Podpisuję umowę u kuriera i czekam do 7 dni na przeniesienie mojego numeru do nju mobile z rachunkiem i w okresie tych 7 siedmiu dni posiadam taryfę nju zerowy (bez promocji). Gdy nastąpi przeniesienie mojego numeru do nju mobile z rachunkiem zostanę o tym poinformowany np. smsem, po czym czekam jeszcze do 24 godzin na zmianę taryfy z nju zerowy na nju buzz, chyba ze po powiadomieniu o przeniesieniu mojego numeru sam logując się na swoim koncie zmienię ofertę z nju zerowy na nju buzz i w efekcie nie będę musiał czekać doby na włączenie taryfy nju buzz???



Dokładnie, jedyna niezgodność to to, że przy przenoszeniu z Orange do NJU nie otrzymujesz nowej karty SIM, tym samym unikasz nr tymczasowego i planu nju zerowy, a na twojej karcie Orangowej po przeniesienu do NJU od razu masz NJU Buzza.

[edytowane przez pigula o 17:11 w dniu 2013-07-17]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-07-17 14:28)

Przenieś nr możesz przez sklep nju - link w załączeniu , przypomnę tylko że w nju zerowy nie ma abonamentu tylko płacimy za to co wydzwonimy . Polecam również włączyć e-f@kturę  Pozdrawiam  Przenieś numer do nju z rachunkiem - sklep

[edytowane przez benji.wm o 14:29 w dniu 2013-07-17]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-07-17 20:21)

@ ~user194 Wybacz przez niedopatrzenie podałem omyłkowo link z archiwalnym regulaminem " promocji " , tu jest aktualny z 24 czerwca 2013 r. Pozdrawiam Regulamin migracji z Orange na kartę do oferty nju z rachunkiem

[edytowane przez benji.wm o 20:34 w dniu 2013-07-17]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-07-20 11:49)

Co do zmiany z nju zerowy na nju buzz to tak jak napisał benji.wm 


zmieni się on automatycznie po przeniesieniu numeru ale jeśli chcesz korzystać z niego wcześniej to możesz go zmienić jeszcze na numerze tymczasowym. Przez stronę po zalogowaniu na konto lub wysyłając zlecenie do BOK.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-08-07 15:14)

[cytat]

...........jedyna niezgodność to to, że przy przenoszeniu z Orange do NJU nie otrzymujesz nowej karty SIM, tym samym unikasz nr tymczasowego i planu nju zerowy, a na twojej karcie Orangowej po przeniesienu do NJU od razu masz NJU Buzza.
[/cytat

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nowicjusz

odpowiedź

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem | ~user194 (16.07.2013, 16:38)

Rozumiem, że cała procedura przeniesienia numeru trwa ok. 7 dni. Czyli logując sie na swoim koncie, po czym przenosząc swój numer jaki chcę do nju mobile z rachunkiem, otrzymuję od razu numer tymczasowy który dotoczy nju zerowy (nie mam promocji reklamowanych w nju buzz), nastepnie odwiedza mnie kurier i popdisuję umowę. Po tych 7 dniach otrzymuje informację o przeniesieniu mojego numeru do nju mobile i automatycznie włączają mi sie dane promocje i tym samym numer tymczasowy staje się nieaktywny. Zatem podczas tych 7 dni weryfikacji posiadam nju zerowy na numerze tymczasowym. Dopiero po przeniesieniu numeru o czym zostanę powiadomiony zostaje właczony mi nju buzz, zatem nie da się wcześniej skorzystać z reklamowanych promocji nju mobile wczesniej niż po tych 7 dniach???
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników