forumnju z rachunkiemofertaZ Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2016-10-31 18:06)

Zwróćcie uwagę na stawki w nju tymczasowy!!!!!

29zł za rozmowy
9zł za smsy
19zł za internet do 3GB, ale tylko bez LTE!!! Jak łączycie sie przez LTE, to leci rachunek w kosmos!!!


Za 157400kB czyli "po Lucku" 157MB 32zł !!!

Suma jest prosta 29+9+19=57zł jak korzystacie normalnie z tela, jak internet w LTE, to myslę, że śmiało dobijecie do tych 100zł

~ofen95

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2016-10-31 18:08)

No  i  najważniejsze, w przypadku nju tymczasowy, oplaty nie są naliczane wprost proporcjonalnie do dni korzystania z usługi, czyli 5dni kosztowało mnie 62zł, szkoda bo w nju z rachunkiem  za 5 dni zapłaciłbym 6-7zł

~ofen95

odpowiedź

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem | ~user194 (15.07.2013, 17:16)

Mam parę pytań, które pomogą również innym osobom w podjęciu decyzji odnośnie przeniesienia numeru:
1) Ile czasu czeka się na przeniesienie numeru z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem?
2) Czy po przeniesieniu numeru stracę wszystkie obowiązujące mnie wcześniej pakiety promocyjne np. dot. jednego wybranego numeru na który możemy dzwonić za darmo, albo czy już w nju mobile będę mógł od nowa ustawić sobie numer na który chce za darmo dzwonić (słyszałem że numery nju mobile sa numerami wewnętrznymi sieci Orange, jeżeli to prawda to pakiety powinny działać )?
3) Rozumiem, że po podpisaniu umowy u kuriera (zgadzając się tym samym na otwarcie rachunku nju mobile) zostaje mi uruchomiona zastępcza opcja nju zerowy, w której nie znajduja się interesujące mnie promocje, tak więc abym odrazu po podpisaniu umowy mógł korzystać z reklamowanych promocji czyli do 29zł na rozmowy do wszystkich oraz 9zł na smsy do wszystkich niezbędna jest zmiana opcji z nju zerowy na nju buzz logując się na swoje konto?
4) Czy osoby mające numery w Orange na kartę/abonament płaca drożej dzwoniąc i smsując na numery nju mobile?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 1 zalogowanych użytkowników