forumnju z rachunkiemofertaZ Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-08-22 07:51)

to jest odpowiedź na post:

Rozumiem, że cała procedura przeniesienia numeru trwa ok. 7 dni. Czyli logując sie na swoim koncie, po czym przenosząc swój numer jaki chcę do nju mobile z rachunkiem, otrzymuję od razu numer tymczasowy który dotoczy nju zerowy (nie mam promocji reklamowanych w nju buzz), nastepnie odwiedza mnie kurier i popdisuję umowę. Po tych 7 dniach otrzymuje informację o przeniesieniu mojego numeru do nju mobile i automatycznie włączają mi sie dane promocje i tym samym numer tymczasowy staje się nieaktywny. Zatem podczas tych 7 dni weryfikacji posiadam nju zerowy na numerze tymczasowym. Dopiero po przeniesieniu numeru o czym zostanę powiadomiony zostaje właczony mi nju buzz, zatem nie da się wcześniej skorzystać z reklamowanych promocji nju mobile wczesniej niż po tych 7 dniach???

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~krisk76

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-08-22 07:54)

czy podczas przenoszenia z orang na karte na nju z rachunkiem moja karta sim bedzie nieaktywna?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~krisk76

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-08-23 08:43)

Może być nieaktywna przez jakiś czas, maksymalnie do 24h, jednak zazwyczaj przejście jest płynne i następuje w godzinach nocnych, tak żeby w jak najmniejszym stopniu ograniczyć trudności z dostępem do sieci.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-09-04 10:58)

Witam,
03.09 telefon przestał się logować do Orange.
Kiedy można się spodziewać dostępu do sieci NJU?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~koman

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-09-06 10:48)

Mala uwaga, jak masz np 50zl na karcie w orange (POP/GO) to Ci to zabiorą, skasują, ukradną jak zwał tak zwał. Na NJU trafisz bez swoich pieniedzy z oferty Orange na Karte. Genialne prawda? Pamietaj o tym, ja stracilem tylko 15zl...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-09-11 19:18)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
03.09 telefon przestał się logować do Orange.
Kiedy można się spodziewać dostępu do sieci NJU?



Rozważam przejście z Orange POP do NJU z rachunkiem stąd moje pytanie - udało się? Jak długo czekałeś na dostęp do sieci NJU?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~grzech

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-10-10 22:18)

a  Czy  np jesli ktos  ma  pakiet  600 sms  w  orange ja   przejde na  nju  mobile   tez  na karte(nie  rachunek)   to ta  osoba   będzie  miala te smsy  po   1  groszz  pakietu   czy placi jak  do  innej  sieci   20  gr????  albo  np  1000  min  albo   3  po   3

dzieki

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mario

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-10-13 12:59)

to jest odpowiedź na post:

a  Czy  np jesli ktos  ma  pakiet  600 sms  w  orange ja   przejde na  nju  mobile   tez  na karte(nie  rachunek)   to ta  osoba   będzie  miala te smsy  po   1  groszz  pakietu   czy placi jak  do  innej  sieci   20  gr????  albo  np  1000  min  albo   3  po   3

dzieki




podpisuje się pod pytaniem. 


ponadto, jeżeli druga osoba posiada nr w orange abonament i ma m.in. nielimitowane rozmowy do orange, to czy w takim przypadku moj numer bedzie tym objęty? 

~annz

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~galpiudb

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~galpiudb

odpowiedź

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem | ~user194 (15.07.2013, 17:16)

Mam parę pytań, które pomogą również innym osobom w podjęciu decyzji odnośnie przeniesienia numeru:
1) Ile czasu czeka się na przeniesienie numeru z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem?
2) Czy po przeniesieniu numeru stracę wszystkie obowiązujące mnie wcześniej pakiety promocyjne np. dot. jednego wybranego numeru na który możemy dzwonić za darmo, albo czy już w nju mobile będę mógł od nowa ustawić sobie numer na który chce za darmo dzwonić (słyszałem że numery nju mobile sa numerami wewnętrznymi sieci Orange, jeżeli to prawda to pakiety powinny działać )?
3) Rozumiem, że po podpisaniu umowy u kuriera (zgadzając się tym samym na otwarcie rachunku nju mobile) zostaje mi uruchomiona zastępcza opcja nju zerowy, w której nie znajduja się interesujące mnie promocje, tak więc abym odrazu po podpisaniu umowy mógł korzystać z reklamowanych promocji czyli do 29zł na rozmowy do wszystkich oraz 9zł na smsy do wszystkich niezbędna jest zmiana opcji z nju zerowy na nju buzz logując się na swoje konto?
4) Czy osoby mające numery w Orange na kartę/abonament płaca drożej dzwoniąc i smsując na numery nju mobile?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

11 gości i 0 zalogowanych użytkowników