forumstrona www, moje kontomoje kontoProblem z rejestracją numeru karty sim przez internet.

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet.

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-12 13:35)

Witam. Od długiego czasu mam problem z rejestracją numeru przez internet z poziomu mojego konta->moje dane. Nieważne jaką przeglądarkę użyję, zawsze mam ten sam komunikat, a podaję prawidłowe dane. Osoba odpowiadająca za Fanpage NjuMobile na Facebooku mówi, że formularz działa i oni nie mają problemu z rejestracją, jednak u mnie to nie zmienia nic. Przez formularz pomocy na Facebooku nie uzyskałem żadnej odpowiedzi/pomocy, prócz tego, żebym spróbował innej przeglądarki... :) 


Screen https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1005980_399316120177816_1693464574_n.jpg


Czy ktoś miał taki przypadek? Jak temu zaradzić? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-12 13:57)

Jeśli nie działa formularz na stronie, pobierz formularz na kompa z adresu http://www.njumobile.pl/b/articles/oswiadczenia/karta-rejestracyjna.pdf,

wypełnij dane i prześlij listem poleconym na adres:


NJU mobile
PTK Centertel SP z.o.o
ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

lub

zeskanowany i podpisany formularz drogą elektroniczną na @

[edytowane przez pigula o 14:07 w dniu 2013-07-12]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-14 00:35)

 Mam podobnie i sprawa zgłoszona została do Obsługi FB  ( pomoc.nju )  , czekam na odpowiedź ( od 14 do 30 dni max ) . Albo wszyscy korzystamy z tej opcji , albo nikt - poczułem się jak 2 kategoria ludzkości .

[edytowane przez benji.wm o 00:41 w dniu 2013-07-14]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-14 14:21)

to jest odpowiedź na post:

 Mam podobnie i sprawa zgłoszona została do Obsługi FB  ( pomoc.nju )  , czekam na odpowiedź ( od 14 do 30 dni max ) . Albo wszyscy korzystamy z tej opcji , albo nikt - poczułem się jak 2 kategoria ludzkości .




A próbowałeś pobrać formularz, wypełnić go, zeskanować albo zrobić zdjęcie i wysłać? będzie to mniej problematyczne moim zdaniem. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-15 00:41)

A przepraszam bardzo , po co jest taka opcja udostępniona z poziomu konta ? Byłem w Virgin  ( tak samo z obsługą przez www i fon ) i tam takich problemów nie było . Rejestracje On Line są też w innych sieciach i działają . Przeszedłem do nju i widzę że trzeba drukować papiery ( Gdzie to EKO się pytam ? )  - szkoda że nie wysłali karty reje...... razem z dokumentami dla przenoszących nr . Czekam na odp z Obsługi . Ps : Jak okażę się że muszę jednak coś drukować to się wstrzymam do po wakacjach  :) Pozdrawiam Ps : Mniej problematyczne są właśnie rejestracje On Line - nie trzeba drukować , jechać na pocztę po znaczek ( kilka km ) i kopertę i dopiero wysyłać lub drukować, skanować podpisany druk i produkować się w zgłoszeniu . I tak jestem od początku z nju , choć mam już 2 nr - nie chcę już mieć tego z Or.... .  Pozdrawiam :)

Edit z dn 15.07.13 :
 Właśnie otrzymałem info z Obsługi o treści : " Problem z zarejestrowaniem numeru przez stronę njumobile.pl jest nam znany. Technicy pracują nad przywróceniem pełnej funkcjonalności tej opcji. Na dzień dzisiejszy niestety dokładna data udostępnienia tej funkcji klientom , jest nieznana " . A zatem dodam od siebie iż  panie/panowie do czasu usunięcia owej usterki pozostało nam korzystanie ze standardowej metody czyli wydrukowania formularza i wysłania go emilem lub pocztą . Pozdrawiam , wątek do zamknięcia sprawa wyjaśniona . Ps : Ja po wakacjach się zarejestruję ( jak wspomniałem ) , teraz odpoczywam od takich procedur :) benji

[edytowane przez benji.wm o 14:09 w dniu 2013-07-15]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-24 09:25)

Rejestracja wciąż nie działa.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-09-01 18:31)

Chyba żartujecie, albo jest rejestracja przez net albo nie. Ta sieć coraz bardziej mnie wkurza, chyba czas na ewakuację

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-09-07 20:42)

Mam taki sam problem, brak możliwości rejestracji przez internet. Zgłaszałem do obsługi klienta ale byli ciężko zdziwieni;)


Nie chce zakładać nowego wątku o podobnym charakterze, więc podpytam w tym:


Zgubiłem wczoraj telefon. Mniejsza z aparatem, chodzi bardziej o numer który miałem od 15 lat. Gdybym wcześniej zarejestrował kartę SIM w nju, to nie byłoby problemu - duplikat kosztuje 25 zł, ale tego nie zrobiłem. Mogę się zarejestrować przez wysłanie formularza ale tutaj jest pole numer karty SIM - a ja tego numer nie mam, bo kartę straciłem. Da się coś z tym zrobić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-09-11 13:37)

to jest odpowiedź na post:

chodzi bardziej o numer który miałem od 15 lat. Gdybym wcześniej zarejestrował kartę SIM w nju, to nie byłoby problemu - duplikat kosztuje 25 zł, ale tego nie zrobiłem. Mogę się zarejestrować przez wysłanie formularza ale tutaj jest pole numer karty SIM - a ja tego numer nie mam, bo kartę straciłem. Da się coś z tym zrobić?




Bajki opowiadasz.Pierwszy prepaid to plusa był i działa od 3 czerwca 1998 roku. Matematycznie masz ten numer plus minus 15 lat.
Tylko jesteś teraz w Nju, lub raczej chwilowo byłeś. Tylko wytłumacz mi i innym forumowiczom jak przeniosłeś numer niezarejestrowany tutaj? Nawet zakładając, że migrowałeś z Orange kodem sms. To w jakiś sposób musiałeś znaleźć się w Orange i mieć zarejestrowany numer.  

[edytowane przez kill649 o 13:38 w dniu 2013-09-11]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-09-23 16:45)

@kill649
Co ty za głupoty wypisujesz. On nigdzie nie pisał, że przenosił numer prepaidowy.
A nawet jeśli, to musiał mieć go zarejestrowanego, bo inaczej by nie przeniósł.
I dlatego Nju ma jego pełne dane i to zweryfikowane. A on ma na to dowód w postaci papierów które mu kurier zostawił.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. | luke (12.07.2013, 13:35)

Witam. Od długiego czasu mam problem z rejestracją numeru przez internet z poziomu mojego konta->moje dane. Nieważne jaką przeglądarkę użyję, zawsze mam ten sam komunikat, a podaję prawidłowe dane. Osoba odpowiadająca za Fanpage NjuMobile na Facebooku mówi, że formularz działa i oni nie mają problemu z rejestracją, jednak u mnie to nie zmienia nic. Przez formularz pomocy na Facebooku nie uzyskałem żadnej odpowiedzi/pomocy, prócz tego, żebym spróbował innej przeglądarki... :) 


Screen https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1005980_399316120177816_1693464574_n.jpg


Czy ktoś miał taki przypadek? Jak temu zaradzić? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

46 gości i 0 zalogowanych użytkowników