forumstrona www, moje kontomoje kontoProblem z rejestracją numeru karty sim przez internet.

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet.

 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-12 13:35)

Witam. Od długiego czasu mam problem z rejestracją numeru przez internet z poziomu mojego konta->moje dane. Nieważne jaką przeglądarkę użyję, zawsze mam ten sam komunikat, a podaję prawidłowe dane. Osoba odpowiadająca za Fanpage NjuMobile na Facebooku mówi, że formularz działa i oni nie mają problemu z rejestracją, jednak u mnie to nie zmienia nic. Przez formularz pomocy na Facebooku nie uzyskałem żadnej odpowiedzi/pomocy, prócz tego, żebym spróbował innej przeglądarki... :) 


Screen https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1005980_399316120177816_1693464574_n.jpg


Czy ktoś miał taki przypadek? Jak temu zaradzić? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-12 13:57)

Jeśli nie działa formularz na stronie, pobierz formularz na kompa z adresu http://www.njumobile.pl/b/articles/oswiadczenia/karta-rejestracyjna.pdf,

wypełnij dane i prześlij listem poleconym na adres:


NJU mobile
PTK Centertel SP z.o.o
ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

lub

zeskanowany i podpisany formularz drogą elektroniczną na @

[edytowane przez pigula o 14:07 w dniu 2013-07-12]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-14 00:35)

 Mam podobnie i sprawa zgłoszona została do Obsługi FB  ( pomoc.nju )  , czekam na odpowiedź ( od 14 do 30 dni max ) . Albo wszyscy korzystamy z tej opcji , albo nikt - poczułem się jak 2 kategoria ludzkości .

[edytowane przez benji.wm o 00:41 w dniu 2013-07-14]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-14 14:21)

to jest odpowiedź na post:

 Mam podobnie i sprawa zgłoszona została do Obsługi FB  ( pomoc.nju )  , czekam na odpowiedź ( od 14 do 30 dni max ) . Albo wszyscy korzystamy z tej opcji , albo nikt - poczułem się jak 2 kategoria ludzkości .




A próbowałeś pobrać formularz, wypełnić go, zeskanować albo zrobić zdjęcie i wysłać? będzie to mniej problematyczne moim zdaniem. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-15 00:41)

A przepraszam bardzo , po co jest taka opcja udostępniona z poziomu konta ? Byłem w Virgin  ( tak samo z obsługą przez www i fon ) i tam takich problemów nie było . Rejestracje On Line są też w innych sieciach i działają . Przeszedłem do nju i widzę że trzeba drukować papiery ( Gdzie to EKO się pytam ? )  - szkoda że nie wysłali karty reje...... razem z dokumentami dla przenoszących nr . Czekam na odp z Obsługi . Ps : Jak okażę się że muszę jednak coś drukować to się wstrzymam do po wakacjach  :) Pozdrawiam Ps : Mniej problematyczne są właśnie rejestracje On Line - nie trzeba drukować , jechać na pocztę po znaczek ( kilka km ) i kopertę i dopiero wysyłać lub drukować, skanować podpisany druk i produkować się w zgłoszeniu . I tak jestem od początku z nju , choć mam już 2 nr - nie chcę już mieć tego z Or.... .  Pozdrawiam :)

Edit z dn 15.07.13 :
 Właśnie otrzymałem info z Obsługi o treści : " Problem z zarejestrowaniem numeru przez stronę njumobile.pl jest nam znany. Technicy pracują nad przywróceniem pełnej funkcjonalności tej opcji. Na dzień dzisiejszy niestety dokładna data udostępnienia tej funkcji klientom , jest nieznana " . A zatem dodam od siebie iż  panie/panowie do czasu usunięcia owej usterki pozostało nam korzystanie ze standardowej metody czyli wydrukowania formularza i wysłania go emilem lub pocztą . Pozdrawiam , wątek do zamknięcia sprawa wyjaśniona . Ps : Ja po wakacjach się zarejestruję ( jak wspomniałem ) , teraz odpoczywam od takich procedur :) benji

[edytowane przez benji.wm o 14:09 w dniu 2013-07-15]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-07-24 09:25)

Rejestracja wciąż nie działa.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-09-01 18:31)

Chyba żartujecie, albo jest rejestracja przez net albo nie. Ta sieć coraz bardziej mnie wkurza, chyba czas na ewakuację

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-09-07 20:42)

Mam taki sam problem, brak możliwości rejestracji przez internet. Zgłaszałem do obsługi klienta ale byli ciężko zdziwieni;)


Nie chce zakładać nowego wątku o podobnym charakterze, więc podpytam w tym:


Zgubiłem wczoraj telefon. Mniejsza z aparatem, chodzi bardziej o numer który miałem od 15 lat. Gdybym wcześniej zarejestrował kartę SIM w nju, to nie byłoby problemu - duplikat kosztuje 25 zł, ale tego nie zrobiłem. Mogę się zarejestrować przez wysłanie formularza ale tutaj jest pole numer karty SIM - a ja tego numer nie mam, bo kartę straciłem. Da się coś z tym zrobić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-09-11 13:37)

to jest odpowiedź na post:

chodzi bardziej o numer który miałem od 15 lat. Gdybym wcześniej zarejestrował kartę SIM w nju, to nie byłoby problemu - duplikat kosztuje 25 zł, ale tego nie zrobiłem. Mogę się zarejestrować przez wysłanie formularza ale tutaj jest pole numer karty SIM - a ja tego numer nie mam, bo kartę straciłem. Da się coś z tym zrobić?




Bajki opowiadasz.Pierwszy prepaid to plusa był i działa od 3 czerwca 1998 roku. Matematycznie masz ten numer plus minus 15 lat.
Tylko jesteś teraz w Nju, lub raczej chwilowo byłeś. Tylko wytłumacz mi i innym forumowiczom jak przeniosłeś numer niezarejestrowany tutaj? Nawet zakładając, że migrowałeś z Orange kodem sms. To w jakiś sposób musiałeś znaleźć się w Orange i mieć zarejestrowany numer.  

[edytowane przez kill649 o 13:38 w dniu 2013-09-11]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. (2013-09-23 16:45)

@kill649
Co ty za głupoty wypisujesz. On nigdzie nie pisał, że przenosił numer prepaidowy.
A nawet jeśli, to musiał mieć go zarejestrowanego, bo inaczej by nie przeniósł.
I dlatego Nju ma jego pełne dane i to zweryfikowane. A on ma na to dowód w postaci papierów które mu kurier zostawił.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet. | gość1378052699993 (01.09.2013, 18:31)

Chyba żartujecie, albo jest rejestracja przez net albo nie. Ta sieć coraz bardziej mnie wkurza, chyba czas na ewakuację
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników