profil na forum

nick
kill649
nowicjusz

moje ostatnie

zrywanie połączeń

(2013-11-06 15:29 w wątku zrywanie połączeń )

U mnie problemy występowały w trakcie i przez max miesiąc po modernizacji w ramach networks. Teraz nie ma przerywania rozmów, można rozmawiać i 3 godziny non stop. A więc wnioskuje,że u Ciebie jak nie prace to dostrajanie sieci może się odbywać. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet.

(2013-09-11 13:37 w wątku Problem z rejestracją numeru karty sim przez internet.)

to jest odpowiedź na post:

chodzi bardziej o numer który miałem od 15 lat. Gdybym wcześniej zarejestrował kartę SIM w nju, to nie byłoby problemu - duplikat kosztuje 25 zł, ale tego nie zrobiłem. Mogę się zarejestrować przez wysłanie formularza ale tutaj jest pole numer karty SIM - a ja tego numer nie mam, bo kartę straciłem. Da się coś z tym zrobić?




Bajki opowiadasz.Pierwszy prepaid to plusa był i działa od 3 czerwca 1998 roku. Matematycznie masz ten numer plus minus 15 lat.
Tylko jesteś teraz w Nju, lub raczej chwilowo byłeś. Tylko wytłumacz mi i innym forumowiczom jak przeniosłeś numer niezarejestrowany tutaj? Nawet zakładając, że migrowałeś z Orange kodem sms. To w jakiś sposób musiałeś znaleźć się w Orange i mieć zarejestrowany numer.  

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Co to za nowa kultura zamykanie zgłoszeń bez odpowiedzi ?

(2013-09-04 15:44 w wątku Co to za nowa kultura zamykanie zgłoszeń bez odpowiedzi ?)

Muszę jednak ukłonić się i ładnie przeprosić za zbyt pochopne wnioski. Dostałem odpowiedź emailem, w nim dokument podpisany cyfrowo....pełna kultura. I do tego wyczerpującą treść wyjaśniającą wszystkie zgłoszone uwagi. 


Uważam temat za zamknięty i oficjalnie przepraszam :-) 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób