forumnju z rachunkiemusługiWiFi Calling i VoLTE.

WiFi Calling i VoLTE.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-03-28 23:49)

A jak z opłatami przy korzystaniu za granicą z tej opcji w Nju? Abonament w orange umożliwia telefonowanie za darmo, jednak orange na kartę tylko w Polsce. A jak jest w Nju?

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-03-29 01:30)

http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/WiFi_Calling_z_zagranicy_z_dn._27_02_2017_final.pdf

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-03-30 18:54)

Witam jak uruchomić tą usługę na prepaid nju iPhone 6s z 10.3 softem ? 

~grid3

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-03-30 22:28)

to jest odpowiedź na post:

Witam jak uruchomić tą usługę na prepaid nju iPhone 6s z 10.3 softem ? 


http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,wifi-calling
(...)masz telefon wspierający technologię VoWiFi, który kupiłeś w Orange (obecnie jest to Samsung S7 i S7 Edge z Androidem w wersji 7.0)(...)



[edytowane przez martinezcb o 22:30 w dniu 2017-03-30]
 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-03-31 23:41)

Od kilku dni WiFi Calling jest dostępne dla IPhone'a tyle, że trzeba sobie włączyć odpowiednią opcję w ustawieniach. Dla pewności warto wcześniej zrobić restart telefonu jeśli chodził on 24h/dobę i wtedy powinno zaskoczyć.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-05-07 20:57)

Czy ktoś miałby pomysł na czym polega problem przez który nie mogę uruchomić Wifi Calling w ofercie nju mobile na kartę? Z tego co mi wiadomo usługa jest dostępna dla nju na kartę, dzwoniłem na infolinie raz żeby uruchomić usługę, drugi żeby upewnić się ze - tak, usługa jest aktywna na Pana koncie. Oczywiście iPhone 6 ma najnowszego iOS i w ustawieniach jest opcja rozmowy przez wifi ale po włączeniu natychmiast wyłącza się i pokazuje komunikat "aby moc korzystać z rozmów przez wifi skontaktuj się ze swoim operatorem" dodam ze wczoraj włożyłem kartę sim Orange i tam bez problemu na moim telefonie włączyłem wifi Calling, nie wiem w czym problem z nju ale ta usługa bardzo by mi się przydała bo z zasięgiem Orange u mnie bywa różnie.. 

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-05-10 12:08)

@janradkiewicz

Nie mam pojęcia na czym polega Twój problem.
Ale pamiętaj, że w ofercie na kartę działa to tylko na terenie Polski.
Kiedyś jak ktoś miał neta z dziwnej sieci WiFi to czasem okazywało się, że w sieci był widoczny jakby korzystał z zagranicznego providera.
Nie wiem też jak taki WiFi Calling działa przy korzystaniu z VPN, więc musisz wziąć pod uwagę wszystkie takie nietypowe przypadki i je wykluczyć.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-06-29 18:54)

Witam. Mam pytanie do tematu - kupiłem dopiero co Samsunga S8. Niestety piszą, że aby korzystać z WIFI Calling musi być  kupiony w Orange. Czy jak zmienię mu soft na Orangowy to wtedy powinno być chyba OK? Dwa pytanka z tym związane - Ktoś wie skąd go wziąć? Ten soft? Bo na sammobile i samsung updates nie ma. 2.Czy mogą być jakieś problemy z wgraniem zbrandowanego softu na miejsce czystego? W mojej S5 z brandem Orange wgrywałem bez problemu czysty soft. Ale u żony w S5 mini chwilowo nawet uwaliłem telefon wgrywając zamiast "czystego"softu ten z brandem Orangowym.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-07-15 11:20)

Wifi calling dziala na s6 samsungu bez branda (sam sprawdziłem) podobno również na s6 edge bez branda, z najnowszym softem.

~kail

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-07-15 13:11)

na innych forach dużo ludzi pisało że od androida 7 w wielu telefonach działa bez brandu.

~gość1500117071903

odpowiedź

WiFi Calling i VoLTE. | martinezcb (30.03.2017, 22:28)


http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,wifi-calling
(...)masz telefon wspierający technologię VoWiFi, który kupiłeś w Orange (obecnie jest to Samsung S7 i S7 Edge z Androidem w wersji 7.0)(...)



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 1 zalogowanych użytkowników