forumnju z rachunkiemusługiWiFi Calling i VoLTE.

WiFi Calling i VoLTE.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-03-28 23:49)

A jak z opłatami przy korzystaniu za granicą z tej opcji w Nju? Abonament w orange umożliwia telefonowanie za darmo, jednak orange na kartę tylko w Polsce. A jak jest w Nju?

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-03-29 01:30)

http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/WiFi_Calling_z_zagranicy_z_dn._27_02_2017_final.pdf

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-03-30 18:54)

Witam jak uruchomić tą usługę na prepaid nju iPhone 6s z 10.3 softem ? 

~grid3

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-03-30 22:28)

to jest odpowiedź na post:

Witam jak uruchomić tą usługę na prepaid nju iPhone 6s z 10.3 softem ? 


http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,wifi-calling
(...)masz telefon wspierający technologię VoWiFi, który kupiłeś w Orange (obecnie jest to Samsung S7 i S7 Edge z Androidem w wersji 7.0)(...)



[edytowane przez martinezcb o 22:30 w dniu 2017-03-30]
 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-03-31 23:41)

Od kilku dni WiFi Calling jest dostępne dla IPhone'a tyle, że trzeba sobie włączyć odpowiednią opcję w ustawieniach. Dla pewności warto wcześniej zrobić restart telefonu jeśli chodził on 24h/dobę i wtedy powinno zaskoczyć.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-05-07 20:57)

Czy ktoś miałby pomysł na czym polega problem przez który nie mogę uruchomić Wifi Calling w ofercie nju mobile na kartę? Z tego co mi wiadomo usługa jest dostępna dla nju na kartę, dzwoniłem na infolinie raz żeby uruchomić usługę, drugi żeby upewnić się ze - tak, usługa jest aktywna na Pana koncie. Oczywiście iPhone 6 ma najnowszego iOS i w ustawieniach jest opcja rozmowy przez wifi ale po włączeniu natychmiast wyłącza się i pokazuje komunikat "aby moc korzystać z rozmów przez wifi skontaktuj się ze swoim operatorem" dodam ze wczoraj włożyłem kartę sim Orange i tam bez problemu na moim telefonie włączyłem wifi Calling, nie wiem w czym problem z nju ale ta usługa bardzo by mi się przydała bo z zasięgiem Orange u mnie bywa różnie.. 

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-05-10 12:08)

@janradkiewicz

Nie mam pojęcia na czym polega Twój problem.
Ale pamiętaj, że w ofercie na kartę działa to tylko na terenie Polski.
Kiedyś jak ktoś miał neta z dziwnej sieci WiFi to czasem okazywało się, że w sieci był widoczny jakby korzystał z zagranicznego providera.
Nie wiem też jak taki WiFi Calling działa przy korzystaniu z VPN, więc musisz wziąć pod uwagę wszystkie takie nietypowe przypadki i je wykluczyć.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-06-29 18:54)

Witam. Mam pytanie do tematu - kupiłem dopiero co Samsunga S8. Niestety piszą, że aby korzystać z WIFI Calling musi być  kupiony w Orange. Czy jak zmienię mu soft na Orangowy to wtedy powinno być chyba OK? Dwa pytanka z tym związane - Ktoś wie skąd go wziąć? Ten soft? Bo na sammobile i samsung updates nie ma. 2.Czy mogą być jakieś problemy z wgraniem zbrandowanego softu na miejsce czystego? W mojej S5 z brandem Orange wgrywałem bez problemu czysty soft. Ale u żony w S5 mini chwilowo nawet uwaliłem telefon wgrywając zamiast "czystego"softu ten z brandem Orangowym.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-07-15 11:20)

Wifi calling dziala na s6 samsungu bez branda (sam sprawdziłem) podobno również na s6 edge bez branda, z najnowszym softem.

~kail

 

WiFi Calling i VoLTE. (2017-07-15 13:11)

na innych forach dużo ludzi pisało że od androida 7 w wielu telefonach działa bez brandu.

~gość1500117071903

odpowiedź

WiFi Calling i VoLTE. | ciajus (28.02.2017, 22:12)

Czy ktoś miał już okazję przetestować działanie WiFi Calling w Orange, które dzisiaj zostało uruchomione? Niestety mój telefon jest niebrandowany, więc będę musiał najpierw wgrać ROM z Orange by móc sprawdzić, ale nim to zrobię może jest ktoś kto chciałby się podzielić uwagami?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników