forumnju z rachunkiemusługitransferowa zagadka

transferowa zagadka

 

transferowa zagadka (2021-09-19 18:49)

<div>Mam kartę nju jako sim1, a jako sim2 kartę z orange. Jako karta do transmisji danych ustawiona sim2.</div><div>Tymczasem nju codziennie od 4 dni regularnie kasuje mi za transmisję danych po 2 grosze (po jednym połączeniu o różnych porach). Nie dzwoniłem w tych dniach, nie wysyłałem smsów ani mmsów.
</div><div>Licznik telefonu dla sim1 pokazuje uparcie transfer równy 0.  Jak to zjawisko można wytłumaczyć?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

transferowa zagadka (2021-09-20 20:55)

Zliczanie w telefonie może być nie miarodajne . Poczekaj na fakture i sprawdz czy faktyczie jest tak jak mówisz.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1632164136446

 

transferowa zagadka (2021-09-22 18:42)

to jest odpowiedź na post:

Zliczanie w telefonie może być nie miarodajne . Poczekaj na fakture i sprawdz czy faktyczie jest tak jak mówisz.
<div>

</div><div>
</div><div><div>1. Telefon nadal uparcie pokazuj równe 0 transferu.</div><div>2. Do danych ustawiona karta sim2</div><div>3. Na sim 1 dodatkowo wyłączona w ustawieniach transmisja danych.</div>Dzisiaj naliczone 3 razy po 2 grosze.... na razie...</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

transferowa zagadka (2021-09-23 08:15)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div><div>1. Telefon nadal uparcie pokazuj równe 0 transferu.</div><div>2. Do danych ustawiona karta sim2</div><div>3. Na sim 1 dodatkowo wyłączona w ustawieniach transmisja danych.</div>Dzisiaj naliczone 3 razy po 2 grosze.... na razie...</div>

Jesteś jak ten telefon , zamiast poczekać na fakture uparcie piszesz to samo .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1632377731419

 

transferowa zagadka (2021-09-23 17:50)

to jest odpowiedź na post:

Jesteś jak ten telefon , zamiast poczekać na fakture uparcie piszesz to samo .
<div>

</div><div>
</div><div><div>Napiszę "wolniej". Problemem nie jest zliczanie w telefonie.</div><div>Problemem jest, że mimo wyłączenia w telefonie wszelkich możliwości używania karty sim1 do transmisji danych, takie połączenia za 2 grosze regularnie pojawiają się według informacji na koncie abonenckim.</div>Może tym razem dla odmiany odpisze ktoś kompetentny?</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

transferowa zagadka (2021-09-27 19:51)

to jest odpowiedź na post:

Zliczanie w telefonie może być nie miarodajne . Poczekaj na fakture i sprawdz czy faktyczie jest tak jak mówisz.
<div>

</div><div>No to podsumowanie po otrzymaniu faktury:</div><div>1. Nju włożone do tel jako sim1</div><div>2. Do danych ustawiona sim2 (orange)</div><div>3. Wyłączona transmisja danych dla sim1 w ustawieniach telefonu</div><div>...</div><div>4. Na fakturze 16 połączeń po 100kB na kwotę 32 grosze brutto (za 10 dni)</div><div>...</div><div>5. W nowym okresie rozliczeniowym już 2 kolejne połączenia po 100kB...</div><div>
</div><div>Ja wiem, śmieszne grosze i nie twierdzę, że to wina nju, ale coś nie działa, albo nju albo mój telefon...
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

transferowa zagadka (2021-09-28 09:35)

to jest odpowiedź na post:

<div>No to podsumowanie po otrzymaniu faktury:</div><div>1. Nju włożone do tel jako sim1</div><div>2. Do danych ustawiona sim2 (orange)</div><div>3. Wyłączona transmisja danych dla sim1 w ustawieniach telefonu</div><div>...</div><div>4. Na fakturze 16 połączeń po 100kB na kwotę 32 grosze brutto (za 10 dni)</div><div>...</div><div>5. W nowym okresie rozliczeniowym już 2 kolejne połączenia po 100kB...</div><div>
</div><div>Ja wiem, śmieszne grosze i nie twierdzę, że to wina nju, ale coś nie działa, albo nju albo mój telefon...
</div>

Jak piszesz może być to wina telefonu , bo jeśli masz włączą funkcje inteligentnego przełączania między kartami sim do obsługi transmisji danych . T w tym wypadku może to nie zadziałało prawidłowo . Bo karty sim powinny być wydane przez dwóch różnych operatorów , a orange i nju to w praktyce ten sam operator.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

transferowa zagadka | ianus72 (19.09.2021, 18:49)

<div>Mam kartę nju jako sim1, a jako sim2 kartę z orange. Jako karta do transmisji danych ustawiona sim2.</div><div>Tymczasem nju codziennie od 4 dni regularnie kasuje mi za transmisję danych po 2 grosze (po jednym połączeniu o różnych porach). Nie dzwoniłem w tych dniach, nie wysyłałem smsów ani mmsów.
</div><div>Licznik telefonu dla sim1 pokazuje uparcie transfer równy 0.  Jak to zjawisko można wytłumaczyć?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników