profil na forum

nick
martinezcb
nowicjusz

moje ostatnie

VoLTE i WiFi Calling na android s7 edge

(2017-08-02 15:43 w wątku VoLTE i WiFi Calling na android s7 edge)

Ja mam A3 i nie miałem opcji VoLTE w menu telefonu dopóki nie napisałem prośby o włączenie tej usługi (oprogramowanie bez brandu), więc przypuszczam że ich dostępność u Ciebie oznacza, że są włączone. Po którejś aktualizacji zniknął u mnie wskaźnik VoLTE, choć usługa działa. Zawsze możesz napisać do BOK zgłoszenie techniczne dla pewności. Co do VoWiFi nie wiem bo jeszcze nie dostałem aktualizacji do 7.x a bez tego nie działa na pewno. Gdzieś czytałem że podobno pracują w nju nad aplikacją do VoWiFi jaką ostatnio wypuściło Orange.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

ilość wykorzystanego internetu w UE po wykorzystaniu pakietu

(2017-07-24 07:34 w wątku ilość wykorzystanego internetu w UE po wykorzystaniu pakietu)

A nie doczytałem, przepraszam. Chyba jedynie zalogować się na swoje konto i zerknąć na zakładkę "lista połączeń" bo tam informacje odświeżają się najszybciej wraz z kosztami.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

kolosalny rachunek

(2017-07-24 07:25 w wątku kolosalny rachunek)

Nie, płacisz jak za połączenie lokalne. Połączenie międzynarodowe to połączenie z Polski na numer należący do sieci zagranicznej.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

ilość wykorzystanego internetu w UE po wykorzystaniu pakietu

(2017-07-23 17:21 w wątku ilość wykorzystanego internetu w UE po wykorzystaniu pakietu)

Cennik usług w roamingu: 

10. Abonent może sprawdzić ile GB pozostało z Limitu GB do wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści ILE na numer 8095.

11. O wykorzystaniu 80% oraz 100% Limitu GB Abonent zostanie poinformowany SMS-em.

ta odpowiedź była przydatna
dla 3 osób

Zły numer dokumentu

(2017-07-23 17:18 w wątku Zły numer dokumentu)

Jeśli podałaś właściwy nr rachunku, to tytuł przelewu czy inne informacje nie mają znaczenia. Nic nie zginie, kwota zostanie zaliczona na Twoje konto.

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób