forumnju z rachunkiemusługiWiFi Calling i VoLTE.

WiFi Calling i VoLTE.

 

WiFi Calling i VoLTE. (2022-09-08 20:38)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Od 30.04.2021 nju rozszerza funkcjonalność usługi Wi-Fi Calling o wysyłanie i otrzymywanie SMS-ów oraz otrzymywanie MMS-ów zarówno w Polsce jak i za granicą. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~sylwoo

 

WiFi Calling i VoLTE. (2023-06-12 19:57)

WitamMoże komuś się przyda: Samsung Galaxy A10 (wersja nie brandowana). Dual SIM, obie karty SIM bez problemu działały z WifiCalling. Po przejściu do nju oraz wymianie SIM2 na kartę usimMC z nju za żadne skarby nie potrafiłem odpalić wificalling na tej karcie. Opcja "VoLTE calls SIM 2" była niby-włączona ale wyszarzona. Oczywiście WifiCalling w telefonie było załączone, Orange-owy "regulamin" przy włączeniu też Zaakceptowany. Próbowałem resetu ustawień sieci w menu Reset, tryby lotnicze, restarty całego telefonu, różne kombinacje w opcjach sieci, itp, itd... Finalnie problem rozwiązałem w ten sposób że wyciągnąłem SIM1 a nju włożyłem jako jedyną kartę właśnie w slot SIM1. Po włączeniu pojawiła się ikona wificalling i zaczęło to działać (sic!). Następnie przywróciłem miejsca kart SIM do pierwotnego stanu (SIM2 = nju) i teraz opcja "ożyła" i śmiga jak trzeba (dla obu kart). Być może Orange ma to jakieś nietypowe bo trzeba ten dziwny regulamin akceptować przy włączaniu WIfiCalling oraz można pod tą opcją kliknąć i poczytać jakiś śmieszny opis z obrazkami o co w tym chodzi...

~manio

odpowiedź

WiFi Calling i VoLTE. | ciajus (28.02.2017, 22:12)

Czy ktoś miał już okazję przetestować działanie WiFi Calling w Orange, które dzisiaj zostało uruchomione? Niestety mój telefon jest niebrandowany, więc będę musiał najpierw wgrać ROM z Orange by móc sprawdzić, ale nim to zrobię może jest ktoś kto chciałby się podzielić uwagami?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników