forumnju na kartęusługiwyłączenioe poczty głosowej

wyłączenioe poczty głosowej

 

wyłączenioe poczty głosowej (2017-02-03 12:26)

Dlaczego w nuj na kartę  nie można wyłączyć poczty głosowej kodem ?
Tyle razy próbowałem i poczta działa nadal chociaż dostaje informacje sms że poczta została wyłączona

 

wyłączenioe poczty głosowej (2017-02-03 12:58)

Może coś się zawiesiło. Spróbuj zlecić włączenie Poczty jak się zakończy proces to po 24h spróbuj zlecić wyłączenie Poczty.
Jeśli nie pomoże to pozostaje tylko kontakt z BOK.

 

wyłączenioe poczty głosowej (2017-03-29 19:37)

Ku...a córka namówiła mnie na przejście z kartą z orange do nju. Mam tą samą sytuację. Nie mogę wyłączyć poczty głosowej, bo ta usługa jest mi potrzebna jak rzep na psiej du.ie. I ciągle sytuacja się powtarza. . Po wykorzystaniu środków przenoszę się do innego operatora. TO SKANDAL!!!

 

wyłączenioe poczty głosowej (2018-09-28 21:21)

to jest odpowiedź na post:

Może coś się zawiesiło. Spróbuj zlecić włączenie Poczty jak się zakończy proces to po 24h spróbuj zlecić wyłączenie Poczty.
Jeśli nie pomoże to pozostaje tylko kontakt z BOK.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1538162493291

 

wyłączenioe poczty głosowej (2018-09-28 23:14)

W nju na kartę jest przekierowanie połączeń na pocztę głosową, które można wyłączyć albo dzwoniąc pod numer *610 (690610610) albo wysyłając zlecenie przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na koncie nju mobile.

 

wyłączenioe poczty głosowej (2018-10-07 07:54)

Mam ten sam problem.  U innych operatorow mozna poczte wyjaczyc bezproblemowo kodem. To nju to jakas porazka. Jsk tylko skonczy mi sie umowa przenosze nr do innej sieci.

~anonim

 

wyłączenioe poczty głosowej (2024-01-02 15:22)

to jest odpowiedź na post:

W nju na kartę jest przekierowanie połączeń na pocztę głosową, które można wyłączyć albo dzwoniąc pod numer *610 (690610610) albo wysyłając zlecenie przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na koncie nju mobile.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~przemek

odpowiedź

wyłączenioe poczty głosowej | drejas (03.02.2017, 12:26)

Dlaczego w nuj na kartę  nie można wyłączyć poczty głosowej kodem ?
Tyle razy próbowałem i poczta działa nadal chociaż dostaje informacje sms że poczta została wyłączona
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników