forumnju na kartęusługiwyłączenioe poczty głosowej

wyłączenioe poczty głosowej

 

wyłączenioe poczty głosowej (2017-02-03 12:26)

Dlaczego w nuj na kartę  nie można wyłączyć poczty głosowej kodem ?
Tyle razy próbowałem i poczta działa nadal chociaż dostaje informacje sms że poczta została wyłączona

 

wyłączenioe poczty głosowej (2017-02-03 12:58)

Może coś się zawiesiło. Spróbuj zlecić włączenie Poczty jak się zakończy proces to po 24h spróbuj zlecić wyłączenie Poczty.
Jeśli nie pomoże to pozostaje tylko kontakt z BOK.

 

wyłączenioe poczty głosowej (2017-03-29 19:37)

Ku...a córka namówiła mnie na przejście z kartą z orange do nju. Mam tą samą sytuację. Nie mogę wyłączyć poczty głosowej, bo ta usługa jest mi potrzebna jak rzep na psiej du.ie. I ciągle sytuacja się powtarza. . Po wykorzystaniu środków przenoszę się do innego operatora. TO SKANDAL!!!

 

wyłączenioe poczty głosowej (2018-09-28 21:21)

to jest odpowiedź na post:

Może coś się zawiesiło. Spróbuj zlecić włączenie Poczty jak się zakończy proces to po 24h spróbuj zlecić wyłączenie Poczty.
Jeśli nie pomoże to pozostaje tylko kontakt z BOK.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1538162493291

 

wyłączenioe poczty głosowej (2018-09-28 23:14)

W nju na kartę jest przekierowanie połączeń na pocztę głosową, które można wyłączyć albo dzwoniąc pod numer *610 (690610610) albo wysyłając zlecenie przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na koncie nju mobile.

 

wyłączenioe poczty głosowej (2018-10-07 07:54)

Mam ten sam problem.  U innych operatorow mozna poczte wyjaczyc bezproblemowo kodem. To nju to jakas porazka. Jsk tylko skonczy mi sie umowa przenosze nr do innej sieci.

~anonim

 

wyłączenioe poczty głosowej (2024-01-02 15:22)

to jest odpowiedź na post:

W nju na kartę jest przekierowanie połączeń na pocztę głosową, które można wyłączyć albo dzwoniąc pod numer *610 (690610610) albo wysyłając zlecenie przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na koncie nju mobile.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~przemek

odpowiedź

wyłączenioe poczty głosowej | ~anonim (07.10.2018, 07:54)

Mam ten sam problem.  U innych operatorow mozna poczte wyjaczyc bezproblemowo kodem. To nju to jakas porazka. Jsk tylko skonczy mi sie umowa przenosze nr do innej sieci.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 1 zalogowanych użytkowników