forumnju na kartęusługiPrzesyłka kurierska i problem z odebraniem

Przesyłka kurierska i problem z odebraniem

 

Przesyłka kurierska i problem z odebraniem (2014-03-19 16:13)

Zamówiłem opcję starter + przeniesienie numeru. Okazuje się, że takiej przesyłki nie może odebrać żaden z domowników, tylko i wyłącznie przyszły kleint nju mobile może to zrobić. W sumie dość logiczne, bo kurier przedstawia dokumenty do podpisania i odsyła je z powrotem. Orientuje się ktoś może, co zrobić jeśli mogę odebrać paczkę tylko w soboty, czy jest to możlwe ? i gdzie to zgłosić skoro dzisiaj paczka nie została odebrana, gdyż nie było mnie w domu ? Z góry dzięki za odpowiedź

~pytający

 

Przesyłka kurierska i problem z odebraniem (2014-03-19 16:23)

My nie wiemy. Spytaj się kosultanta na czacie. Może jest jakieś sensowne rozwiązanie. Np. list polecony.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~pytający

odpowiedź

Przesyłka kurierska i problem z odebraniem | ~pytający (19.03.2014, 16:13)

Zamówiłem opcję starter + przeniesienie numeru. Okazuje się, że takiej przesyłki nie może odebrać żaden z domowników, tylko i wyłącznie przyszły kleint nju mobile może to zrobić. W sumie dość logiczne, bo kurier przedstawia dokumenty do podpisania i odsyła je z powrotem. Orientuje się ktoś może, co zrobić jeśli mogę odebrać paczkę tylko w soboty, czy jest to możlwe ? i gdzie to zgłosić skoro dzisiaj paczka nie została odebrana, gdyż nie było mnie w domu ? Z góry dzięki za odpowiedź
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników