forumnju na kartęusługiIm dłużej tym lepiej a brak dodatkowej usługi obniżającej

Im dłużej tym lepiej a brak dodatkowej usługi obniżającej

 

Im dłużej tym lepiej a brak dodatkowej usługi obniżającej (2017-07-04 08:39)

Witam.
Nie mam włączonej żadnej usługi obniżającej koszta lecz dzisiaj aktywowałem sobie usługę im dłużej tym lepiej. W treści sms-a który otrzymałem po aktywacji usługi im dłużej tym lepiej jest napisane abym włączył usługę obniżającą koszty z pakietem danych, aby korzystać z dodatkowych GB. 
Rozumiem, że muszę aktywować jakąś usługę z pakietem danych internetowych, aby móc otrzymać dodatkowe GB do wykorzystania przez internet z racji stażu który posiadam w nju ? (36 miesięcy). 

 

Im dłużej tym lepiej a brak dodatkowej usługi obniżającej (2017-07-04 11:16)

Na czystym nju buzz pakiet danych tez powinien się zwiększyć z 3GB. Nie miałem nigdy czystego nju buzz, ale na forum wczoraj kolega outlying pisał że ma 9GB bez włączonej żadnej usługi, więc nie musisz. Nie wiem czy limit będzie zwiększony od razu czy od nowego okresu rozliczeniowego.

[edytowane przez martinezcb o 11:23 w dniu 2017-07-04]
 

Im dłużej tym lepiej a brak dodatkowej usługi obniżającej (2017-07-04 16:20)

@martinezcb
Autor wątku pisze w dziale Nju na kartę, a Ty piszesz o Nju z rachunkiem.
W Nju z rachunkiem w standardzie masz limit kwotowy 19zł z pakietem 3GB, więc za staż można dostać maksymalnie 9GB.

Z kolei w ofercie na kartę nie ma żadnego limitu kwotowego w standardzie dlatego trzeba wcześniej aktywować jedną z dostępnych usług oferujących taki limit, aby w efekcie dostać kilka GB bonusu. Dlatego w gołym Nju na kartę usługa "Im dłużej tym lepiej" nic nie daje.

 

Im dłużej tym lepiej a brak dodatkowej usługi obniżającej (2017-08-17 13:21)

Witam,

Wykorzystałem internet w "Wszystko komórkowe w Nju na kartę", aby znów go aktywować przed upływem ~30dni polecono mi wyłączenie usługi i ponowne włączenie. Czy takie coś nie wyzeruje mi usługi "im dłużej tym lepiej w nju na kartę" ??

Pzdr

odpowiedź

Im dłużej tym lepiej a brak dodatkowej usługi obniżającej | tovija (04.07.2017, 08:39)

Witam.
Nie mam włączonej żadnej usługi obniżającej koszta lecz dzisiaj aktywowałem sobie usługę im dłużej tym lepiej. W treści sms-a który otrzymałem po aktywacji usługi im dłużej tym lepiej jest napisane abym włączył usługę obniżającą koszty z pakietem danych, aby korzystać z dodatkowych GB. 
Rozumiem, że muszę aktywować jakąś usługę z pakietem danych internetowych, aby móc otrzymać dodatkowe GB do wykorzystania przez internet z racji stażu który posiadam w nju ? (36 miesięcy). 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników