forumnju na kartęusługiNie działa usługa za 29 złoty...

Nie działa usługa za 29 złoty...

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-05-16 14:07)

Pieniądze się skończyły, na stronie piszę że nielimitowane a dzwonić się nie da... Pomoc na stronie nie pomaga a do BOK dodzwonić się nie da. A więc powie mi ktoś dlaczego tak jest? 

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-05-28 14:22)

u mnie też nie działa, miałem na koncie 36zł, teoretycznie tylko powinno zabrać z konta 29zł i dalej bez limitu, a tu pobrało z konta 36zl i zablokowali mi konto, nie mogę wykonywać połączeń, leci komunikat nie masz środków na koncie, doładuj konto... Dzwoniłem bo bok, gość mówi że nie widzi problemu... dno i wodorosty, złożyłem reklamacje jeszcze w zakładce moje konto, zobaczymy czy uznają....

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-06-29 10:22)

u mnie to samo ,  <span >miałem na koncie 23 zł , dzisiaj doładowałem konto za 10zł i wyzerowało mi pieniądze na karcie a powinno zostać minimum 4zł i powinienem mieć darmowe smsy , połączenia i internet 10GB za darmo do 26.07.2016r. <span >złożyłem reklamacje wczoraj i dzisiaj dostałem smsa, że do 2 tygodni mi odpowiedzą ... czyli mam czekać 2 tygodnie bez środków ... dzwonie na infolinie nikt nie odbiera. Masakra jakaś

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-07-03 14:08)

@megapacc
Nie wiem co powinieneś mieć, bo nie wiem co masz aktywne na swoim koncie.
Najpierw przeczytaj regulamin usługi z której korzystasz.

Jeśli masz ją aktywną i nie działa ona zgodnie z regulaminem to nie bój żaby dostaniesz zwrot itd. ale jeśli wszystko działa zgodnie z regulaminem, a tylko Tobie się coś wydaje to sam już wiesz jaki będzie finał.
Podstawowa kwestia to pytać przed i czytać uważnie regulamin, bo w razie czego on jest wiążący, a nie to co mówił konsultant przez telefon.

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-07-04 09:28)

to jest odpowiedź na post:


czytać uważnie regulamin, bo w razie czego on jest wiążący, a nie to co mówił konsultant przez telefon.




Jeśli jednak podczas rozmowy konsultant wprowadził Cię celowo w błąd to, jest podstawa do reklamacji. Wszyskie rozmowy są nagrywane i na tej podstawie możesz powoływać się na konkretną rozmowę w procesie reklamacyjnym. 

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-07-04 23:26)

@xss
konsultanci raczej nie wprowadzają celowo w błąd, a wypowiadają się w tematach o których nie mają pojęcia i tylko im się coś wydaje.
Powoływanie się na rozmowę telefoniczną w teorii jest możliwe ale w praktyce nie jest to dobre rozwiązanie, chyba, że sam nagrywałeś rozmowę i masz słowo w słowo co było powiedziane.
Co i tak nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapoznania się z regulaminem danej usługi. Lepiej uczyć się na drobnych sprawach niż potem wtopić przy okazji np. kredytu hipotetycznego itp.

Za to w regulaminie masz czarno na białym, więc jeśli usługa nie działa tak jak jest napisane to nie ma dyskusji i w zasadzie reklamację masz załatwioną pozytywnie, jeśli nie to skarga do UKE i po krzyku ;)

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-07-05 10:17)

29zl nie dziala, sciagnelo mi juz z konta kolo 45zl i leci dalej, mam jeszcze na koncie 5zl, jak sie nie wlaczy usluga rezygnuje z nju

~michu1

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2016-07-17 12:44)

Mam tak samo, w tym miesiącu nie działa mi ta usługa i nie wiem o co chodzi. Wysłałam formularz kontaktowy i zero odwiedzi na razie. 

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2019-09-17 22:03)

3 września zaladowalem konto- 30zł. Pobrali 29zł Jest 17 wrzesień i od paru dni nie mogę dzwonić. Gdzie to "nielimitowane za 29zł"? 
Złodzieje 

~luck

 

Nie działa usługa za 29 złoty... (2019-09-18 07:02)

Hej :) Sprawdź przede wszystkim jak biegnie cykl usługi, bo nie biegnie on od doładowania, a co 30 dni usługa automatycznie się odnawia i być może część środków poszła na poczet poprzedniego cyklu, a część na bieżący i przez to nie osiągnąłeś limitu 29 zł. Inna sprawa, że może wykonałeś połączenie, które nie wchodzi do limitu wydatków i tym samym nie osiągnąłeś limitu 29 zł, a z powodu braku środków na koncie nie możesz wykonywać połączeń. Sprawdź w zakładce Stan konta ile wydałeś na poczet usługi. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :) 

odpowiedź

Nie działa usługa za 29 złoty... | megapacc (29.06.2016, 10:22)

u mnie to samo ,  <span >miałem na koncie 23 zł , dzisiaj doładowałem konto za 10zł i wyzerowało mi pieniądze na karcie a powinno zostać minimum 4zł i powinienem mieć darmowe smsy , połączenia i internet 10GB za darmo do 26.07.2016r. <span >złożyłem reklamacje wczoraj i dzisiaj dostałem smsa, że do 2 tygodni mi odpowiedzą ... czyli mam czekać 2 tygodnie bez środków ... dzwonie na infolinie nikt nie odbiera. Masakra jakaś
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników