forumnju z rachunkiemusługibrak sieci w telefonie

brak sieci w telefonie

 

brak sieci w telefonie (2016-04-27 23:28)

od kilku godzin nie mogę nawiązać połączenia, mam brak sieci w telefonie. Przekładałam kartę i nadal tak jest, więc nie jest to wina telefonu lecz karty. Co zrobić ? 

 

brak sieci w telefonie (2016-04-27 23:34)

Mam to samo, od jakiejś 21. Wcześniej niektóre smsy nie były wysyłane. Dziwne jest to że drugi telefon (tez w nju) działa bez zarzutu.

~bb41

 

brak sieci w telefonie (2016-04-27 23:58)

ja mam to samo, co dziwne mam dwa numery w nju - i problem się tyczy jednego telefonu
zastanawiam się czy mi karta sim nie padła (bo jest stara jeszcze z POPa)?!

 

brak sieci w telefonie (2016-04-28 00:04)

już jest

 

brak sieci w telefonie (2016-04-29 20:50)

Ja mam od dziś jescze gorzej bo nie mogę dzwonić, nie mam netu nie mogę wysyłać sms-ów ani nawet zadzwonić na infolinię. Telefon mam na dwie karty i na drugiej działa jak cza

 

brak sieci w telefonie (2016-04-30 20:38)

to jest odpowiedź na post:

Ja mam od dziś jescze gorzej bo nie mogę dzwonić, nie mam netu nie mogę wysyłać sms-ów ani nawet zadzwonić na infolinię. Telefon mam na dwie karty i na drugiej działa jak cza

~garnek

 

brak sieci w telefonie (2016-05-02 09:30)

Mnie przed chwilą też padło połączenie internetowe. Dzwonić mogę. Coś ostatnio często się to zdarza...

EDIT
Sieć właśnie wróciła, przerwa trwała około godziny.

[edytowane przez martinezcb o 10:18 w dniu 2016-05-02]
 

brak sieci w telefonie (2016-05-04 20:06)

Od godziny 16 tej nie moge dzownic na dwóch numerach w nju....smsy moge wysyłac a dzwonic nie moge :( co robic

 

brak sieci w telefonie (2019-01-09 20:49)

to jest odpowiedź na post:

od kilku godzin nie mogę nawiązać połączenia, mam brak sieci w telefonie. Przekładałam kartę i nadal tak jest, więc nie jest to wina telefonu lecz karty. Co zrobić ? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~iras1971

 

brak sieci w telefonie (2019-01-09 21:57)

Przyczyną może być awaria sieci. Wyślij zgłoszenie do działu technicznego przez formularz kontaktowy. Podaj dokładną lokalizację (wraz z podaniem kodu pocztowego). Jeżeli w lokalizacji nie ma utrudnień pozostaje wymiana SIM-ki. Koszt to 25 zł, ale jeżeli dotychczasowa karta nie obsługiwała LTE możesz zlecić wymianę bezpłatnie w ramach promocji.

odpowiedź

brak sieci w telefonie | martinezcb (02.05.2016, 09:30)

Mnie przed chwilą też padło połączenie internetowe. Dzwonić mogę. Coś ostatnio często się to zdarza...

EDIT
Sieć właśnie wróciła, przerwa trwała około godziny.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników