forumnju z rachunkiemusługi5 GB internetu w "jeden na wszystko"?

5 GB internetu w "jeden na wszystko"?

 

5 GB internetu w "jeden na wszystko"? (2015-06-17 16:10)

Dzisiaj przeniesiono mi numer od starego operatora do nju. Korzystam z usługi jeden na wszystko, jednak w zakładce "stan konta" mam napisane, że pozostało mi 5 GB pakietu internetowego. Pytałem na infolinii, skąd te dodatkowe 3 GB Internetu i tam mi powiedziano, że to wynika z promocji nju z rachunkiem, w ramach której przysługuje 3 GB pakietu internetowego. Pytanie mam takie czy po przekroczeniu 2 GB pakietu internetowego z usługi jeden na wszystko rachunek będzie większy niż 39 zł, czy dalej będzie wynosił 39 zł? W jednym z regulaminów znalazłem punkt, który mówi,że za 3 GB pakietu ponosi się koszt do 19 zł. Czy w takim razie po wykorzystaniu całego pakietu internetowego (tych 5 GB) rachunek wyniesie mnie 58 zł? Pani na infolinii stwierdziła, że nie. Że dalej to będzie 39 zł. Jednak nie jestem pewny, czy aby na pewno mnie dobrze zrozumiała, dlatego wolę się upewnić, zanim zacznę szaleć z tym internetem.

 

5 GB internetu w "jeden na wszystko"? (2015-06-18 17:44)

W usłudze do komórkowych za 19zł masz dodatkowy limit 19zł za internet (3GB). Z kolei w usłudze jeden na wszystko masz limit 39zł na wszystko i do wykorzystania 2GB.
Nic nie wiem o promocji, ale jeśli dają gratis dodatkowe 3GB to korzystaj :)

Zakładając, że używałbyś telefon tylko do netu to standardowo w usłudze:
- do komórkowych zapłaciłbyś 19zł za 3GB + ewentualny koszt pozostałych usług głosowych (maks. 19zł na komórki, maks. 10zł na stacjonarki) i SMS/MMS (maks. 9zł)
- jeden na wszystko zapłaciłbyś 39zł za 2GB + miałbyś gratis ewentualne rozmowy na komórki i stacjonarki oraz SMS/MMS

[edytowane przez nju_klient o 17:46 w dniu 2015-06-18]
 

5 GB internetu w "jeden na wszystko"? (2015-08-20 22:26)

A mnie powiadomili smsem ze bedzie 5 zamiast 2 w cenie dotychczasowej 39 na wszystko a w moim koncie rozliczają 2.

~mar

 

5 GB internetu w "jeden na wszystko"? (2015-08-20 23:59)

@mar
W usłudze "Jeden na wszystko" za 39zł to 5GB będzie oficjalne dopiero od 28 sierpnia, a aktualnie obowiązują ciągle 2GB.

Obecnie w Nju z rachunkiem możesz włączyć usługę "Im dłużej, tym lepiej" i jeśli spełniasz określone warunki to dostaniesz 2x albo 2,5x albo 3x większy pakiet danych niż wynika to ze standardowych warunków Twojej oferty z której korzystasz.

 

5 GB internetu w "jeden na wszystko"? (2015-08-26 22:37)

Ja dwa tyg temu przeniosłem numer z aktywną ofertą wszystko komórkowe 29 i ku memu zdziwieniu również mam 5 GB dlaczego co i jak nie wiem... szukam odpowiedzi na forum ale prawdę mówiąc nigdzie konkretnie nikt nie mówi a pytać obsługi nie będę bo jeszcze zabiorą :)


Zobaczymy ile będzie w kolejnym cyklu rozliczeniowym

 

5 GB internetu w "jeden na wszystko"? (2015-08-26 23:41)

@nowik
oficjalnie w tej ofercie masz 2GB, jak dają coś gratis to korzystaj, bo pewnie to jakiś błąd systemowy :D

odpowiedź

5 GB internetu w " | jeden na wszystko" (?)

Dzisiaj przeniesiono mi numer od starego operatora do nju. Korzystam z usługi jeden na wszystko, jednak w zakładce "stan konta" mam napisane, że pozostało mi 5 GB pakietu internetowego. Pytałem na infolinii, skąd te dodatkowe 3 GB Internetu i tam mi powiedziano, że to wynika z promocji nju z rachunkiem, w ramach której przysługuje 3 GB pakietu internetowego. Pytanie mam takie czy po przekroczeniu 2 GB pakietu internetowego z usługi jeden na wszystko rachunek będzie większy niż 39 zł, czy dalej będzie wynosił 39 zł? W jednym z regulaminów znalazłem punkt, który mówi,że za 3 GB pakietu ponosi się koszt do 19 zł. Czy w takim razie po wykorzystaniu całego pakietu internetowego (tych 5 GB) rachunek wyniesie mnie 58 zł? Pani na infolinii stwierdziła, że nie. Że dalej to będzie 39 zł. Jednak nie jestem pewny, czy aby na pewno mnie dobrze zrozumiała, dlatego wolę się upewnić, zanim zacznę szaleć z tym internetem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników