forumnju z rachunkiemusługibrak sieci w telefonie

brak sieci w telefonie

 

brak sieci w telefonie (2019-04-10 14:17)

to jest odpowiedź na post:

Przyczyną może być awaria sieci. Wyślij zgłoszenie do działu technicznego przez formularz kontaktowy. Podaj dokładną lokalizację (wraz z podaniem kodu pocztowego). Jeżeli w lokalizacji nie ma utrudnień pozostaje wymiana SIM-ki. Koszt to 25 zł, ale jeżeli dotychczasowa karta nie obsługiwała LTE możesz zlecić wymianę bezpłatnie w ramach promocji.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

brak sieci w telefonie (2019-05-23 17:32)

Nie wiem czy to to samo, ale u mnie w dwóch telefonach (różne marki) zdarza się, że jest komunikat brak karty i po zrestartowaniu telefonu sieć jest widoczna. W przeciągu miesiąca sytuacja miała miejsce 3-4 razy (w innych sieciach nigdy przez ponad 15 lat). Czy to możliwe, że karty są minimalnie cieńsze i czasami nie dotykają się ze stykami?

~hub

 

brak sieci w telefonie (2022-08-25 10:30)

<cite class="content">
</cite>

[edytowane przez gość1661416210180 o 10:30 w dniu 2022-08-25]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

brak sieci w telefonie (2022-09-14 10:02)

Brak sieci w dwóch telefonach obsługiwanych przez Njumobile. Od wczoraj nie mogę się z nikim połączyć oraz do mnie nie można się dodzwonić. Restartował kilkakrotnie u nie pomaga. Proszę o pomoc. Gdansk. 

~alex1

 

brak sieci w telefonie (2022-09-14 12:52)

Może awaria nadajnika w Twojej okolicy - u mnie (Przymorze + Orunia) jest OK.

~jaa

odpowiedź

brak sieci w telefonie | m777 (27.04.2016, 23:28)

od kilku godzin nie mogę nawiązać połączenia, mam brak sieci w telefonie. Przekładałam kartę i nadal tak jest, więc nie jest to wina telefonu lecz karty. Co zrobić ? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

11 gości i 0 zalogowanych użytkowników