forumnju z rachunkiemofertaTandem i rachunki po 60zł!

Tandem i rachunki po 60zł!

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-22 19:41)

cześć,
mam ofertę nju buzz i moje rachunki wahały się w okolicach 30 zł. Od kiedy jestem w tandemie z moim chłopakiem rachunek wynosi ponad 60 zł.. Oboje korzystamy bardzo dużo z internetu, czy jest coś co możemy zrobić żeby mieć mniejsze rachunki a nadal korzystać z internetu bez obaw?
Pozdrawiam, Milena

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-22 20:39)

<span >Zablokować chłopakowi numery zaczynające się na 700....  i usługi dodatkowe. Włączyć usługę wszystko komórkowe za 29zł. lub jeden na wszystko za 39zł. Wtedy płacicie 19zł. bez rozmów na stacjonarne  lub 24zł. ze stacjonarnymi. Odpowiednio 2GB lub 5GB na pełnej prędkości. Możesz włączyć jeszcze usługę im dłużej tym lepiej. Wtedy transfer będzie odpowiednio do stażu większy.

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-22 21:05)

@Milena


A macie włączoną którąś z usług np "wszystko komórkowe za 29 zł" albo "jeden na wszystko za 38 zł" ? 


Rozumiem, że Ty jesteś posiadaczem numeru głównego, a Twój chłopak stanowi numer dodatkowy?

~lukas

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-22 21:11)

............. lub jeżeli dużo korzystacie z internetu, włączyć usługę więcej internetu za 29zł. 
nie zapłacisz więcej niż <strong>29 zł </strong>za dostęp do internetu do <strong>10 GB</strong> na pełnej prędkości. 
zwiększysz swój pakiet nielimitowanego transferu danych z 3GB do 10GB za jedyne 10 zł miesięcznie. a do tego za rozmowy nie zapłacisz więcej niż 29 zł, a za SMSy i MMSy nie więcej niż 9 zł  (+9zł dodatkowy).  

usługa dotyczy korzystania z internetu w kraju
za SMSy/MMSY i internet płacisz według planu nju buzz zgodnie z regulaminem promocji w ofercie nju z rachunkiem. 
usługa łączy się z usługą"do komórkowych za 19 zł"
usługa łączy się z planem "nju dodatkowy" tj. użytkownik planu nju buzz posiadający Numer Dodatkowy może włączyć usługę
usługa łączy się z usługą "Im dłużej, tym lepiej", dzięki której im dłużej będziesz w nju z rachunkiem, tym więcej będziesz mieć do wykorzystania gigabajtów w usłudze "Więcej internetu"
usługa nie łączy się z usługami: "Jeden na wszystko" i "Wszystko komórkowe za 29 zł"


~mam56

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-22 21:29)

dziękuję za odpowiedzi,
tak ja jestem posiadaczem numeru głównego i w ofercie nju buzz mam dodatkową usługę "do komórkowych za 19zł" innych usług nie aktywowaliśmy. 


Czyli jeśli teraz aktywuję jedną z usług to na dodatkowym numerze też będzie trzeba ją włączyć? 

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-22 21:52)

Z włączona usługa do komórkowych za 19zł., za internet płaci się jak za zboże.
Najpierw wybierz co dla Ciebie będzie korzystniejsze. Czytaj wyżej.
Usługi najlepiej włączyć na profilu internetowym Twojego numeru/ów.
Włączysz na głównym, korzysta z tego samego dodatkowy.

~mam56

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-22 22:42)

<span >........... np. "wszystko komórkowe"  <span >w miesiącu nie zapłacisz więcej niż <strong >29 zł + 9zł.</strong><span > za:<br ><span >nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y na komórki w kraju,<br ><a name="39" ><span >internet do <strong >2 GB ( plus za staż np. x3) </strong><span >na pełnej prędkości<br ><span >oraz nie zapłacisz więcej niż <strong >10 zł</strong><span > za nielimitowane połączenia na numery stacjonarne w kraju<br ><span >lub "jeden na wszystko"  <span >w miesiącu nie zapłacisz więcej niż <strong >39 zł +9zł. za wszystko</strong><span >:<span >nielimitowane połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w kraju,<br ><span >SMS-y i MMS-y na komórki w kraju, <br ><span >transfer danych do <strong >5 GB (plus za staż np. x3)</strong><span >na pełnej prędkości<br ><span >albo pozostając na Nju buzz z "do komórkowych" i włączając "więcej internetu" <span >nie zapłacisz więcej niż <strong >29 zł </strong><span >za dostęp do internetu do <strong >10 GB</strong><span > na pełnej prędkości. <span >zwiększysz swój pakiet nielimitowanego transferu danych z 3GB do 10GB za jedyne 10 zł miesięcznie. a do tego za rozmowy nie zapłacisz więcej niż 29 zł, a za SMSy i MMSy nie więcej niż 9 zł<br ><span >Tyle w temacie. masz podaną i wędkę i rybkę.  Pozdrawiam.

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-23 02:20)

to jest odpowiedź na post:

dziękuję za odpowiedzi,
tak ja jestem posiadaczem numeru głównego i w ofercie nju buzz mam dodatkową usługę "do komórkowych za 19zł" innych usług nie aktywowaliśmy. 


Czyli jeśli teraz aktywuję jedną z usług to na dodatkowym numerze też będzie trzeba ją włączyć? 



W Twojej aktualnej ofercie masz kilka osobnych limitów:
1. połączenia komórkowe za 19zł
2. SMS/MMS za 9zł
3. internet do 3GB za 19zł
4. połączenia na stacjonarki za 10zł
Przy pełnym zestawie daje to razem 57zł miesięcznie + 9zł za Nju Dodatkowy.

Inną ofertę aktywujesz na numerze głównym i to co będziesz miała na swoim numerze to również będzie dotyczyło numeru dodatkowego.
Po zleceniu zmiany oferty wejdzie ona w życie od nowego okresu rozliczeniowego, więc za obecny okres zapłacisz po staremu czyli ok. 60zł.

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-23 17:19)


aktywowałam usługę "im dłużej tym lepiej" i mam 7,5 GB. Zmieniłam też ofertę na "jeden na wszystko" i od przyszłego miesiąca rachunki powinny być nareszcie o wiele mniejsze ;) 
Dzięki serdeczne za pomoc! :)

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-23 20:22)

<span >Nie do końca tak. Teraz masz jeszcze "starą" usługę "do komórkowych" za 19zł. i 7,5GB(2,5x3)   Usługa "jeden na wszystko" za 39zł. włączy się pierwszego dnia nowego okresu rozliczeniowego. Będziesz miała wtedy 12,5GB(2,5x5)  oczywiście do podziału z nr dodatkowym. Jeżeli będziecie korzystali z rozmów/SMS/MMS/internetu w kraju i bez "premium", zapłacicie razem 48zł.

odpowiedź

Tandem i rachunki po 60zł! | milena (22.11.2015, 19:41)

cześć,
mam ofertę nju buzz i moje rachunki wahały się w okolicach 30 zł. Od kiedy jestem w tandemie z moim chłopakiem rachunek wynosi ponad 60 zł.. Oboje korzystamy bardzo dużo z internetu, czy jest coś co możemy zrobić żeby mieć mniejsze rachunki a nadal korzystać z internetu bez obaw?
Pozdrawiam, Milena
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

111 gości i 0 zalogowanych użytkowników