forumnju z rachunkiemofertaNju internetowy + dodatkowa karta sim

Nju internetowy + dodatkowa karta sim

 

Nju internetowy + dodatkowa karta sim (2016-10-31 15:59)

Witajcie.
Potrzebuje Waszej porady. Mianowicie mam Nju Internetowy (40GB za 29zł), chciałbym do tego konta dodać drugą kartę SIM tak by móc korzystać z tego pakietu na dwóch urządzeniach. Chciałem dokupić do tej oferty Nju Internet Dodatkowy (20GB za 19zł) ale po przeczytaniu regulaminu rozumiem, że taka możliwość tyczy się tylko Nju z rachunkiem (Nju Buzz). Nie mam Nju Buzz, nie chcę mieć, a kolejny Nju Internetowy za 29zł przekroczy mój budżet. Czy jest jakaś szansa by dodać Nju Internet Dodatkowy do posiadanej oferty? Czy znacie jakiś inny sposób by rozdzielić ten internet na 2 urządzenia? Uprzedzając niektóre odpowiedzi - oba urządzenia często będą na dwóch końcach Polski, więc dzielenie pakietu przez WiFi nie wchodzi w grę ;) - potrzebuję 2 kart SIM. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł bardzo proszę o pomoc.


Krzysiek

 

Nju internetowy + dodatkowa karta sim (2016-11-02 10:41)

Nic nie wiem, aby Nju oferowało dodatkową kartę do oferty Nju internetowy.
Chcesz mieć 40GB to tylko na 1 karcie SIM.

Więcej kart SIM to tylko w Nju buzz, gdzie możesz dokupić Nju dodatkowy za 9zł współdzielący Twój pakiet głosowy, transferu danych z numeru głównego i/lub Nju internet dodatkowy za 19zł z dodatkowym limitem danych 20GB.

odpowiedź

Nju internetowy + dodatkowa karta sim | ciajus (31.10.2016, 15:59)

Witajcie.
Potrzebuje Waszej porady. Mianowicie mam Nju Internetowy (40GB za 29zł), chciałbym do tego konta dodać drugą kartę SIM tak by móc korzystać z tego pakietu na dwóch urządzeniach. Chciałem dokupić do tej oferty Nju Internet Dodatkowy (20GB za 19zł) ale po przeczytaniu regulaminu rozumiem, że taka możliwość tyczy się tylko Nju z rachunkiem (Nju Buzz). Nie mam Nju Buzz, nie chcę mieć, a kolejny Nju Internetowy za 29zł przekroczy mój budżet. Czy jest jakaś szansa by dodać Nju Internet Dodatkowy do posiadanej oferty? Czy znacie jakiś inny sposób by rozdzielić ten internet na 2 urządzenia? Uprzedzając niektóre odpowiedzi - oba urządzenia często będą na dwóch końcach Polski, więc dzielenie pakietu przez WiFi nie wchodzi w grę ;) - potrzebuję 2 kart SIM. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł bardzo proszę o pomoc.


Krzysiek
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników