forumnju z rachunkiemofertaTandem i rachunki po 60zł!

Tandem i rachunki po 60zł!

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-23 20:38)

<span >Natomiast jeżeli nie będziecie w ogóle używać telefonów przez cały okres rozliczeniowy, to wtedy zapłacicie 9+9  tj.razem 18zł.
<span >I jeszcze jedno. Usługa za 39zł. nie łączy się z usługą "więcej internetu".

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-23 23:58)

maja problem z naliczaniem oplat w moim przypadku juz od kilku miesiecy i za kazdym razem musze skladac reklamacje.

jest to kpina i smiech na sali bo ile razy moga powielac ten sam blad.
widocznie jest to problem nie do przeskoczenia dla orange.

wiecznie maja problemy z systemami a dzis to kolejny dzien gdzie nic nie dzialalo
14 wiadomosci o problemach haha
co dziennie przychodza informacje o utrudnieniach, problemach itp

moja cierpliwosc sie konczy do tego szajsu

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-11-24 09:21)

Może nie zauważyłeś, że jesteś w innej sieci, haha.

~jarema

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-01 23:53)

Ja aktywowałem nową usługę NJU 29 zł przeniosłem nr 2-gi do tej sieci podpisałem umowę na 9 zł za staż dostałem 5 gb internetu dostałem sms że mam za darmo rozmowy itd a mimo to dostaję rachunki po 67-70 zł 
gdzie max powinienem płacić 38 zł 
29 + 9 zł = 38 zł 
19 x 2 = 38 zł więc moja siec robi mnie w balona pewnie będę musiał iść do rzecznika praw konsumenta bo to co mi mówią jak reklamację składam nijak ma się do rzeczywistości 
1 zapłać  następny miesiąc masz za darmo to zapłaciłem a w gratisie dostałem rachunek na 50 zł 
po prostu masakra za gołą kartę sim 
no cóż trudno się mówi będę zmuszony przenieść się do innej sieci jak miałem 1 nr to było oki ale mam 2 i rachunki masakryczne 
co ciekawe mam 5GB internetu niby za freeee a na faktorze jest płatny 
teraz pytanie do użytkowników sprawdzając samą pocztę na telefonie nokia E52 (nie smartfon )
jest realne zużyć w miesiąc ponad 2,5 GB ????
bo z tego co sprawdzałem na kartach za 5 zł i 300 mb nie byłem wstanie tego zużyć więc jakim cudem mogę to zużyć tutaj ???

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-02 10:03)

Piszesz, że masz tandem. Czyli oprócz E52 jest jeszcze jeden telefon z numerem dodatkowym.
Czy tam nie leży przyczyna dużych rachunków? Przecież wystarczy ustawić odpowiednie usługi a niektóre zablokować. 5GB masz razem z rozmowami(komórkowe) z SMS i z MMS za 29zł. Jak to wykorzystasz potem reszta za darmo. Poniał?

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-09 09:27)

ciekawe dlaczego nju wywaliło mojego posta trzeba was na forum poza tym opisać ???

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-09 15:34)

bo jesteś  ......... trollem. , albo twój mózg jest mało pojętny na słowo pisane.

~jarema

 

Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-09 20:28)

@jarema

Choć cichy zachowuje się jak troll to Twój post zalatuje trochę takim zbyt obraźliwym tonem, także sugeruję jednak przystopować emocje.

@cichy

ja widzę Twój post  Tandem i rachunki po 60zł! (2015-12-01 23:53)
o treści:
"Ja aktywowałem nową usługę NJU 29 zł przeniosłem nr 2-gi do tej sieci podpisałem umowę na 9 zł za staż dostałem 5 gb internetu dostałem sms że mam za darmo rozmowy itd a mimo to dostaję rachunki po 67-70 zł..."
także nie został on usunięty, chyba, że piszesz jeszcze o jakimś innym, dodatkowym poście.

O ile wiem to nie ma tutaj moderatora i nikt nie kasuje postów, więc byłbym zdziwiony jeśli byłoby inaczej.

odpowiedź

Tandem i rachunki po 60zł! | milena (22.11.2015, 19:41)

cześć,
mam ofertę nju buzz i moje rachunki wahały się w okolicach 30 zł. Od kiedy jestem w tandemie z moim chłopakiem rachunek wynosi ponad 60 zł.. Oboje korzystamy bardzo dużo z internetu, czy jest coś co możemy zrobić żeby mieć mniejsze rachunki a nadal korzystać z internetu bez obaw?
Pozdrawiam, Milena
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników