forumnju na kartęusługiPrzekierowanie rozmów

Przekierowanie rozmów

 

Przekierowanie rozmów (2013-09-19 15:59)

Czy działa Wam w ofercie na kartę przekierowanie rozmów na wybrany przez Was numer? Ja dostaję ciągle odpowiedź, że błąd sieci/operatora i że nie obsługiwane.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Przekierowanie rozmów (2013-09-23 09:06)

Obsługa przekierowania połączeń odbywa się ponoć poprzez kody:
http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,przekierowanie-polaczen
jednakże żadne z tych kodów nie działa na moim telefonie w nju na kartę.
Może poprosimy o wspracie kogoś z NJU??? hellloł.
W telefonie (a testowałem na dwóch) wyskakuje, że błędny kod MMI).

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~przekierowacz

 

Przekierowanie rozmów (2013-09-23 11:25)

to jest odpowiedź na post:

Obsługa przekierowania połączeń odbywa się ponoć poprzez kody:
http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,przekierowanie-polaczen
jednakże żadne z tych kodów nie działa na moim telefonie w nju na kartę.
Może poprosimy o wspracie kogoś z NJU??? hellloł.
W telefonie (a testowałem na dwóch) wyskakuje, że błędny kod MMI).



Witam,

opcja przekierowań dostępna jest w ofercie abonamentowej. Dla numerów na kartę przekierowania połączeń nie są dostępne.

Pozdrawiam
Marek

 

Przekierowanie rozmów (2013-09-24 22:02)

to jest odpowiedź na post:



Witam,

opcja przekierowań dostępna jest w ofercie abonamentowej. Dla numerów na kartę przekierowania połączeń nie są dostępne.

Pozdrawiam
Marek


Zatem dlaczego to nigdzie jasno nie jest napisane??? Wystarczyłoby jedno zdanie na ten temat w opisie tej funkcji. A tak to naciągane ludzi na cos czego nie obsługujecie. Wyraźnie pytałem na czacie konsultanta czy przekierowanie działa.  Powiedział że tak. Jest to niespełna prawda. A taka prawda to kłamstwo.  Ot co

~sprawiedliwo

 

Przekierowanie rozmów (2013-09-25 10:55)

Przekazaliśmy już Twoje uwagi celem uzupełnienia informacji na stronie

Aktualizacja: informacje zostały uzupełnione

"Przekierowanie połączeń daje Ci możliwość przekierowania połączenia przychodzącego na wskazany przez siebie numer lub pocztę głosową. Usługa dostępna jest tylko w ofercie nju z rachunkiem."

Pozdrawiam
Marek

[edytowane przez marek_nju o 11:28 w dniu 2013-09-25]
 

Przekierowanie rozmów (2013-09-26 19:20)

to jest odpowiedź na post:

Przekazaliśmy już Twoje uwagi celem uzupełnienia informacji na stronie

Aktualizacja: informacje zostały uzupełnione

"Przekierowanie połączeń daje Ci możliwość przekierowania połączenia przychodzącego na wskazany przez siebie numer lub pocztę głosową. Usługa dostępna jest tylko w ofercie nju z rachunkiem."

Pozdrawiam
Marek


Czy to sie dotyczy również poczty głosowej? Bo ja np tez mam problem z jej wlaczeniem a jesli dzwonie pod *501 to mi papuga nawija ze zly numer. A tak retorycznie to co ta usluga to jakis mega wypas ze tylko w abonamencie jest?? Pieniadze z prepaidowcow jakies gorsze czy co? Widze ze czy to sie bedzie nazywac orange czy nju i jeszce inna nazwe wymysla bur....l pozostał ten sam

[edytowane przez yaro o 19:22 w dniu 2013-09-26]
 

Przekierowanie rozmów (2013-10-08 21:16)

a co z kodami do wylaczania poczy ,nie dzialaja wogole .............na karte ,nie moge wylaczyc dziadostwa

 

Przekierowanie rozmów (2013-11-23 13:40)

To ja odświeżę temat z prośbą o doprecyzowanie:

Czy po uruchomieniu przekierowania koszty przekierowanych połączeń traktowane są dokładnie tak samo jak koszty własnych połączeń? Tzn. nie mogą przekroczyć określonego pułapu?

Zastanawiam się nad użyciem abonamentu w Nju do zaliasowania starego numeru do nowego, chcę się upewnić, czy koszty nie będą kosmiczne :)

~koriah

 

Przekierowanie rozmów (2015-12-16 20:46)

Jak system rozlicza przekierowania w przypadku roamingu?
Jak rozlicza bezwarunkowe w przypadku roamingu?

~luc

 

Przekierowanie rozmów (2017-08-03 15:56)

to jest odpowiedź na post:

To ja odświeżę temat z prośbą o doprecyzowanie:

Czy po uruchomieniu przekierowania koszty przekierowanych połączeń traktowane są dokładnie tak samo jak koszty własnych połączeń? Tzn. nie mogą przekroczyć określonego pułapu?

Zastanawiam się nad użyciem abonamentu w Nju do zaliasowania starego numeru do nowego, chcę się upewnić, czy koszty nie będą kosmiczne :)




Mnie właśnie doliczyło i przez przekierowanie mam fakturę na 115 zł, a moje max ustawione to 39 zł na wszystko. Przekierowania są dodatkowo płatne

odpowiedź

Przekierowanie rozmów | petrus (19.09.2013, 15:59)

Czy działa Wam w ofercie na kartę przekierowanie rozmów na wybrany przez Was numer? Ja dostaję ciągle odpowiedź, że błąd sieci/operatora i że nie obsługiwane.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników