forumnju na kartęusługiProblem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-07-23 15:15)

Witam. Mam irytujący problem z wysyłaniem SMSów, o ile można wysłać do "normalnego" odbiorcy to nie można niestety wysłać sms na żaden numer w stylu premium,  nie chodzi mi nawet o to premium bo nie biorę udziału w jakichś telebajkach itp. ale o wysłanie numeru pod 3388. Mam konto w mBanku i można konto bankowe połączyć z usługą doładowaniea numeru smsem i tak mam zrobione w T-Mobile i Play od bodajże dwóch lat. Wysyłam sms np. o treści 30na 3388 i po chwili konto na kartę mam doładowane tą kwotą bez szukania zdrapek czy włączania internetu na przykład w środku nocy w trasie.  Teraz testowo a z zamiarem przejścia z Play kupiłem starter njumobile i tutaj mimo, że mam numer nju połączony z kontem w mBanku ( w serwisie transakcyjny podałem ten numer tak jak play i tmobile) nie mogę wysłać sms pod 3388, zresztą pod żadne premium jakieś tam 71xx ( coś tam z pomocą dzieciom próbowałem)
Co zrobić w takiej wybitnie niekomfortowej sytuacji. Aha konfiguracja telefonu jest ok, sprawdzone i weryfikowane parę razy, mms działają, transmisja też, BOK twierdzi że jest ok konfiguracja.  Ma ktoś jakiś pomysł?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adam

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-07-24 08:43)

sprawdź czy nie masz założonego pakietu blokad, które uniemożliwią wysyłanie i dobieranie wiadomości i połączeń typu premium, sprawdź w usługach na koncie, a jak tam nic nie będzie widać to kontaktuj się z NJU, niech sprawdzą u siebie. tzw przekażą zgłoszenie do działu technicznego, podaj przykład nieudanej wysłanej wiadomości, nr telefonu, dzień, godzina, przykład nie straszy niż 24h,

[edytowane przez pigula o 08:45 w dniu 2013-07-24]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-07-30 12:06)

Ja mam prolem notoryczny z normalnymi smsami, NIE POWIODLO SIE I NIE POWIODLO SIE, irytujace to sie zaczyna robic !

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~raszowski

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-08-25 10:25)

[cytat]Ja mam prolem notoryczny z normalnymi smsami, NIE POWIODLO SIE I NIE POWIODLO SIE, irytujace to sie zaczyna robic !

Ja mam to samo! Błąd sieci jak nic!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~magda

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-08-26 13:01)

Też nie mogę wysyłać normalnych sms ale dzwonić mogę, [przedtem wystarczyło parę razy próbować albo zadzwonić i wysłać teraz nic nie pomaga nawet zmiana telefonu..

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-08-27 21:07)

Mam ten sam problem, za każdym razem gdy próbuje wysłać NORMALNEGO smsa. Po napisanej wiadomości naciskam wyślij, parę sekund miele i podaje info "wysyłanie..." po czym wyskakuje info "błąd"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-08-28 11:08)

Mam to samo, ale nie moge tylko smsow premium ;/

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~theblu

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-09-20 13:30)

Miałem ten sam problem. Rozwiązanie jest bardzo proste: po wejściu na Play24 okazałao się, ze na moim koncie jest ustawiona blokada operatorka Premium.
Musiałem zadzwonić do BOK i podając PUK z startera odblokowałem go od ręki.


Oczywiście Play skasował mnie 1 zł za tą rozmowę, więc cel i powód tej blokady stał się jasny.:(

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~twolipan

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-09-22 23:18)

"Normalnego" SMSa wysyła. Nie wysyła premium. Wszystkie blokady usług, włącznie z limitem na premium zostały zdjęte i potwierdzone SMSem od operatora.

~reseller

 

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms (2013-12-28 22:20)

Wszyscy mamy podobny problem, ktory pojawia sie notorycznie co jakis czas. 


Czy operator raczy udzielić wyjaśnień? 
W końcu problem został poruszony na oficjalnej stronie operatora.



Kolejne posty niczego niezmienią, podobnie jak rozmowy z BOK. 

~nick22

odpowiedź

Problem z sms, nie powiodło się wysyłanie sms | ~adam (23.07.2013, 15:15)

Witam. Mam irytujący problem z wysyłaniem SMSów, o ile można wysłać do "normalnego" odbiorcy to nie można niestety wysłać sms na żaden numer w stylu premium,  nie chodzi mi nawet o to premium bo nie biorę udziału w jakichś telebajkach itp. ale o wysłanie numeru pod 3388. Mam konto w mBanku i można konto bankowe połączyć z usługą doładowaniea numeru smsem i tak mam zrobione w T-Mobile i Play od bodajże dwóch lat. Wysyłam sms np. o treści 30na 3388 i po chwili konto na kartę mam doładowane tą kwotą bez szukania zdrapek czy włączania internetu na przykład w środku nocy w trasie.  Teraz testowo a z zamiarem przejścia z Play kupiłem starter njumobile i tutaj mimo, że mam numer nju połączony z kontem w mBanku ( w serwisie transakcyjny podałem ten numer tak jak play i tmobile) nie mogę wysłać sms pod 3388, zresztą pod żadne premium jakieś tam 71xx ( coś tam z pomocą dzieciom próbowałem)
Co zrobić w takiej wybitnie niekomfortowej sytuacji. Aha konfiguracja telefonu jest ok, sprawdzone i weryfikowane parę razy, mms działają, transmisja też, BOK twierdzi że jest ok konfiguracja.  Ma ktoś jakiś pomysł?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

53 gości i 1 zalogowanych użytkowników