forumnju na kartęusługiPrzekierowanie rozmów

Przekierowanie rozmów

 

Przekierowanie rozmów (2013-09-19 15:59)

Czy działa Wam w ofercie na kartę przekierowanie rozmów na wybrany przez Was numer? Ja dostaję ciągle odpowiedź, że błąd sieci/operatora i że nie obsługiwane.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Przekierowanie rozmów (2013-09-23 09:06)

Obsługa przekierowania połączeń odbywa się ponoć poprzez kody:
http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,przekierowanie-polaczen
jednakże żadne z tych kodów nie działa na moim telefonie w nju na kartę.
Może poprosimy o wspracie kogoś z NJU??? hellloł.
W telefonie (a testowałem na dwóch) wyskakuje, że błędny kod MMI).

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~przekierowacz

 

Przekierowanie rozmów (2013-09-23 11:25)

to jest odpowiedź na post:

Obsługa przekierowania połączeń odbywa się ponoć poprzez kody:
http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,przekierowanie-polaczen
jednakże żadne z tych kodów nie działa na moim telefonie w nju na kartę.
Może poprosimy o wspracie kogoś z NJU??? hellloł.
W telefonie (a testowałem na dwóch) wyskakuje, że błędny kod MMI).



Witam,

opcja przekierowań dostępna jest w ofercie abonamentowej. Dla numerów na kartę przekierowania połączeń nie są dostępne.

Pozdrawiam
Marek

 

Przekierowanie rozmów (2013-09-24 22:02)

to jest odpowiedź na post:



Witam,

opcja przekierowań dostępna jest w ofercie abonamentowej. Dla numerów na kartę przekierowania połączeń nie są dostępne.

Pozdrawiam
Marek


Zatem dlaczego to nigdzie jasno nie jest napisane??? Wystarczyłoby jedno zdanie na ten temat w opisie tej funkcji. A tak to naciągane ludzi na cos czego nie obsługujecie. Wyraźnie pytałem na czacie konsultanta czy przekierowanie działa.  Powiedział że tak. Jest to niespełna prawda. A taka prawda to kłamstwo.  Ot co

~sprawiedliwo

 

Przekierowanie rozmów (2013-09-25 10:55)

Przekazaliśmy już Twoje uwagi celem uzupełnienia informacji na stronie

Aktualizacja: informacje zostały uzupełnione

"Przekierowanie połączeń daje Ci możliwość przekierowania połączenia przychodzącego na wskazany przez siebie numer lub pocztę głosową. Usługa dostępna jest tylko w ofercie nju z rachunkiem."

Pozdrawiam
Marek

[edytowane przez marek_nju o 11:28 w dniu 2013-09-25]
 

Przekierowanie rozmów (2013-09-26 19:20)

to jest odpowiedź na post:

Przekazaliśmy już Twoje uwagi celem uzupełnienia informacji na stronie

Aktualizacja: informacje zostały uzupełnione

"Przekierowanie połączeń daje Ci możliwość przekierowania połączenia przychodzącego na wskazany przez siebie numer lub pocztę głosową. Usługa dostępna jest tylko w ofercie nju z rachunkiem."

Pozdrawiam
Marek


Czy to sie dotyczy również poczty głosowej? Bo ja np tez mam problem z jej wlaczeniem a jesli dzwonie pod *501 to mi papuga nawija ze zly numer. A tak retorycznie to co ta usluga to jakis mega wypas ze tylko w abonamencie jest?? Pieniadze z prepaidowcow jakies gorsze czy co? Widze ze czy to sie bedzie nazywac orange czy nju i jeszce inna nazwe wymysla bur....l pozostał ten sam

[edytowane przez yaro o 19:22 w dniu 2013-09-26]
 

Przekierowanie rozmów (2013-10-08 21:16)

a co z kodami do wylaczania poczy ,nie dzialaja wogole .............na karte ,nie moge wylaczyc dziadostwa

 

Przekierowanie rozmów (2013-11-23 13:40)

To ja odświeżę temat z prośbą o doprecyzowanie:

Czy po uruchomieniu przekierowania koszty przekierowanych połączeń traktowane są dokładnie tak samo jak koszty własnych połączeń? Tzn. nie mogą przekroczyć określonego pułapu?

Zastanawiam się nad użyciem abonamentu w Nju do zaliasowania starego numeru do nowego, chcę się upewnić, czy koszty nie będą kosmiczne :)

~koriah

 

Przekierowanie rozmów (2015-12-16 20:46)

Jak system rozlicza przekierowania w przypadku roamingu?
Jak rozlicza bezwarunkowe w przypadku roamingu?

~luc

 

Przekierowanie rozmów (2017-08-03 15:56)

to jest odpowiedź na post:

To ja odświeżę temat z prośbą o doprecyzowanie:

Czy po uruchomieniu przekierowania koszty przekierowanych połączeń traktowane są dokładnie tak samo jak koszty własnych połączeń? Tzn. nie mogą przekroczyć określonego pułapu?

Zastanawiam się nad użyciem abonamentu w Nju do zaliasowania starego numeru do nowego, chcę się upewnić, czy koszty nie będą kosmiczne :)




Mnie właśnie doliczyło i przez przekierowanie mam fakturę na 115 zł, a moje max ustawione to 39 zł na wszystko. Przekierowania są dodatkowo płatne

odpowiedź

Przekierowanie rozmów | marek_nju (23.09.2013, 11:25)



Witam,

opcja przekierowań dostępna jest w ofercie abonamentowej. Dla numerów na kartę przekierowania połączeń nie są dostępne.

Pozdrawiam
Marek
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników