profil na forum

nick
yaro
nowicjusz

moje ostatnie

Przekierowanie rozmów

(2013-09-26 19:20 w wątku Przekierowanie rozmów)

to jest odpowiedź na post:

Przekazaliśmy już Twoje uwagi celem uzupełnienia informacji na stronie

Aktualizacja: informacje zostały uzupełnione

"Przekierowanie połączeń daje Ci możliwość przekierowania połączenia przychodzącego na wskazany przez siebie numer lub pocztę głosową. Usługa dostępna jest tylko w ofercie nju z rachunkiem."

Pozdrawiam
Marek


Czy to sie dotyczy również poczty głosowej? Bo ja np tez mam problem z jej wlaczeniem a jesli dzwonie pod *501 to mi papuga nawija ze zly numer. A tak retorycznie to co ta usluga to jakis mega wypas ze tylko w abonamencie jest?? Pieniadze z prepaidowcow jakies gorsze czy co? Widze ze czy to sie bedzie nazywac orange czy nju i jeszce inna nazwe wymysla bur....l pozostał ten sam

ta odpowiedź była przydatna
dla 4 osób

Zmiany dotyczące usługi do Wszystkich

(2013-09-26 19:12 w wątku Zmiany dotyczące usługi do Wszystkich)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
Mam pytanie czy w tej "nowej" usłudze do Wszystkich trzeba 2 zł. wykorzystać każdego dnia? Czy można sobie zrobić np. 10 dni przerwy, a gdy w 11 dniu wykonamy połączenia za 2zł. to będziemy mieć przyznany limit darmowych rozmów i sms tego dnia bez kosztów za te 10 dni w których nie korzystaliśmy z telefonu? 




Możeszx i miesiac nie rozmawiac. w danym dniu jak wykorzystasz 2zl na usligi reszte dnia masz za freee, Jesli nie korzystasz nie placisz nic. Jedyna oplata to 6zl raz na 2 mies. Bardzo fajna usluga

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

koszty połączeń na numery nju

(2013-08-03 20:02 w wątku koszty połączeń na numery nju)

to jest odpowiedź na post:

wyłączyłem Pocztę Głosową i tym samym włączono mi usługe Ktos Dzwonił bez mojego zlecenia czy będę płacił za te nową usługę? jak  i ile?


Ta usługa jest darmowa

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób