forumnju z rachunkiemusługiNie można sie dodzwonić z play.

Nie można sie dodzwonić z play.

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-06-05 12:15)

Witam. Jak w temacie. 03-06-2015 mój numer został aktywowany w nju (przejście z play) i od tej pory użytkownicy sieci play nie mogą sie dodzwonić (komunikat "wybrany numer nie istnieje") i nie dochodzą do mnie smsy z play. Ja nie mam problemów z dzwonieniem i wysyłaniem sms do sieci play. Jak mogę rozwiązać ten problem?

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-06-11 12:31)

mam dokładnie ten sam problem !!! czy udało Ci się jakoś go rozwiązać??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-06-11 12:31)

mam dokładnie ten sam problem !!! czy udało Ci się jakoś go rozwiązać??

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-06-12 17:21)

Czasami przeniesienie numeru może być z niespodziankami, wtedy pozostaje reklamacja do nowego operatora. Regulaminowo dopuszczona jest 24h przerwa w działaniu numeru.

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-08-25 23:03)

Mam dokładnie to samo. Numer przeniesiony z play do nju 12.08. i od tej pory nie można się z play'a na niego wdzwonic - w drugą stronę wszystko gra i chodzi bez problemu.
Jaki tok postępowania proponujecie?

~danolles

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-08-26 22:29)

Ja jakieś dwa tygodnie temu miałem podobny przypadek po przejściu od play, zgłoszenie telefoniczne do nju w ciągu dwóch dni wszystko wróciło do normy - jak Pani powiedziała telefonicznie niestety takie przypadki są nagminne jak ktoś ucieka od play do innych operatorów.

[edytowane przez nowik o 22:30 w dniu 2015-08-26]
 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-08-27 00:31)

Witam!
Coś mi się wdaje, że problem leży po stronie play, bo ja przechodziłam z t-mobile i przejście trwało chwilę (o 00:01 spostrzegłam, że przychodzący sms dotarł na numer nju), także w nju nie robią problemów..
A t -mobile było wszystko jedno:)

~ollla

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-09-08 14:48)

Też mi się to przydarzyło  - zgłosiłem właśnie reklamację do nju i mam nadzieję, że problem będzie rozwiązany w miarę szybko (większość mojej rodziny jest w PLAY).


Podobnie jak ollla sądzę, że wina leży po stronie PLAY.
Przenosiłem swój numer już kilka razy pomiędzy różnimi sieciami i tylko w przypadku przejścia z PLAY do NJU pojawił się taki problem - widocznie taka mała "zemsta" fioletowych ;)

[edytowane przez aludan o 14:49 w dniu 2015-09-08]
 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-09-08 22:13)

W przypadku problemów po przeniesieniu numeru trwających ponad 1 dzień roboczy to składajcie reklamacje do aktualnego operatora, w ostateczności skargi do UKE jeśli reklamacje nie pomogą.

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2016-08-17 13:09)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Jak w temacie. 03-06-2015 mój numer został aktywowany w nju (przejście z play) i od tej pory użytkownicy sieci play nie mogą sie dodzwonić (komunikat "wybrany numer nie istnieje") i nie dochodzą do mnie smsy z play. Ja nie mam problemów z dzwonieniem i wysyłaniem sms do sieci play. Jak mogę rozwiązać ten problem?

~ghhh

odpowiedź

Nie można sie dodzwonić z play. | archaon (05.06.2015, 12:15)

Witam. Jak w temacie. 03-06-2015 mój numer został aktywowany w nju (przejście z play) i od tej pory użytkownicy sieci play nie mogą sie dodzwonić (komunikat "wybrany numer nie istnieje") i nie dochodzą do mnie smsy z play. Ja nie mam problemów z dzwonieniem i wysyłaniem sms do sieci play. Jak mogę rozwiązać ten problem?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 0 zalogowanych użytkowników