forumnju z rachunkiemusługiNie można sie dodzwonić z play.

Nie można sie dodzwonić z play.

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-06-05 12:15)

Witam. Jak w temacie. 03-06-2015 mój numer został aktywowany w nju (przejście z play) i od tej pory użytkownicy sieci play nie mogą sie dodzwonić (komunikat "wybrany numer nie istnieje") i nie dochodzą do mnie smsy z play. Ja nie mam problemów z dzwonieniem i wysyłaniem sms do sieci play. Jak mogę rozwiązać ten problem?

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-06-11 12:31)

mam dokładnie ten sam problem !!! czy udało Ci się jakoś go rozwiązać??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-06-11 12:31)

mam dokładnie ten sam problem !!! czy udało Ci się jakoś go rozwiązać??

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-06-12 17:21)

Czasami przeniesienie numeru może być z niespodziankami, wtedy pozostaje reklamacja do nowego operatora. Regulaminowo dopuszczona jest 24h przerwa w działaniu numeru.

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-08-25 23:03)

Mam dokładnie to samo. Numer przeniesiony z play do nju 12.08. i od tej pory nie można się z play'a na niego wdzwonic - w drugą stronę wszystko gra i chodzi bez problemu.
Jaki tok postępowania proponujecie?

~danolles

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-08-26 22:29)

Ja jakieś dwa tygodnie temu miałem podobny przypadek po przejściu od play, zgłoszenie telefoniczne do nju w ciągu dwóch dni wszystko wróciło do normy - jak Pani powiedziała telefonicznie niestety takie przypadki są nagminne jak ktoś ucieka od play do innych operatorów.

[edytowane przez nowik o 22:30 w dniu 2015-08-26]
 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-08-27 00:31)

Witam!
Coś mi się wdaje, że problem leży po stronie play, bo ja przechodziłam z t-mobile i przejście trwało chwilę (o 00:01 spostrzegłam, że przychodzący sms dotarł na numer nju), także w nju nie robią problemów..
A t -mobile było wszystko jedno:)

~ollla

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-09-08 14:48)

Też mi się to przydarzyło  - zgłosiłem właśnie reklamację do nju i mam nadzieję, że problem będzie rozwiązany w miarę szybko (większość mojej rodziny jest w PLAY).


Podobnie jak ollla sądzę, że wina leży po stronie PLAY.
Przenosiłem swój numer już kilka razy pomiędzy różnimi sieciami i tylko w przypadku przejścia z PLAY do NJU pojawił się taki problem - widocznie taka mała "zemsta" fioletowych ;)

[edytowane przez aludan o 14:49 w dniu 2015-09-08]
 

Nie można sie dodzwonić z play. (2015-09-08 22:13)

W przypadku problemów po przeniesieniu numeru trwających ponad 1 dzień roboczy to składajcie reklamacje do aktualnego operatora, w ostateczności skargi do UKE jeśli reklamacje nie pomogą.

 

Nie można sie dodzwonić z play. (2016-08-17 13:09)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Jak w temacie. 03-06-2015 mój numer został aktywowany w nju (przejście z play) i od tej pory użytkownicy sieci play nie mogą sie dodzwonić (komunikat "wybrany numer nie istnieje") i nie dochodzą do mnie smsy z play. Ja nie mam problemów z dzwonieniem i wysyłaniem sms do sieci play. Jak mogę rozwiązać ten problem?

~ghhh

odpowiedź

Nie można sie dodzwonić z play. | gość1434018672785 (11.06.2015, 12:31)

mam dokładnie ten sam problem !!! czy udało Ci się jakoś go rozwiązać??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies