forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł.

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł.

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-06-01 21:47)

Posiadam 2 numery w nju z rachunkiem. Chciałbym skorzystać z promocji dodatkowy za 9zł. Jak to ogarnąć? Czy trzeba przenosić nr na ofertę na kartę i z powrotem na abonament? Jak wtedy wygląda kwestia karty sim, itp? Czy dostanę nową kartę sim? czy po prostu przyjedzie dwa razy kurier z umową i będę miał drugi numer za 9zł, a w telefonie nie będę musiał nic zmieniać i będzie działał bez przerw?

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-06-02 11:00)

Według regulaminu dodatkowym nr nie może być numer z abonamentu, tyko przenoszony z innej sieci lub z pre paid NJU czy migracja z Orange. Więc prawdopodobnie musisz zrobić jak piszesz czyli najpierw przenieść swój jeden numer na kartę i dopiero jako dodatkowy. Karta i cała reszta zostanie bez zmian.

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-06-10 22:48)

Witam, 


ja właśnie tak zrobiłem, tzn. jeden z numerów abonamentowych przeniosłem na dodatkowy. 


Trwało to miesiąc z małym haczykiem, bo przenoszony numer musiał być zmieniony z abonamentu na pre-paid, a to oznacza de facto wypowiedzenie umowy. Czyli miesiąc czekania.


Po tym, jak karta została przeniesiona do pre-paid od razu złożyłem zamówienie na nju dodatkowy no i czekałem na kuriera z umową, który dojechał po trzech dniach roboczych.


Po podpisaniu umowy numer dodatkowy, jako dołączony do głównego, zaczął działać po około dwóch godzinach. I działa bez zarzutu.


Wszystko odbywa się z automatu, bez wymiany SIM, bez resetów i innych rzeczy. Tylko przez te dni, kiedy jesteś w pre-paidze musisz doładować telefon, żeby z niego zadzwonić :)


pozdrawiam

[edytowane przez koniu o 22:50 w dniu 2015-06-10]
 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-06-12 17:14)

@koniu
nie musisz czekać miesiąc wypowiadając umowę nju z rachunkiem, bo możesz zrobić przeniesienie w tzw. 1 dzień roboczy, rezygnując z okresu wypowiedzenia ale jak ktoś ma czas to może czekać i miesiąc, ważne, że jest wybór :)

[EDIT]
gość odkopał dzisiaj ten wątek i widzę, że mój post nie jest w 100% jasny i osoby nie będące w temacie może wprowadzać w błąd.
Otóż, pisząc o przeniesieniu numeru chodziło mi o przejście z numerem do innej sieci np. do Play w tzw. 1 dzień roboczy, bo przy przejściu z Nju z rachunkiem do Nju na kartę obowiązuje standardowy okres wypowiedzenia, czyli wspomniany co najmniej miesiąc czekania.

[edytowane przez nju_klient o 11:30 w dniu 2015-12-10]
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~cent

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~miro

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-07-10 11:53)

Gdzie znajdę druk przeniesienia numeru z rachunku na kartę?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~paulina

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-07-19 11:30)

witam przeniosłam numer z oferty abonamentowej nju na kartę ale nie mogę go teraz wprowadzić do oferty nju dodatkowy pojawia się informacja o zweryfikowanie numeru.
proszę o pomoc. czy jakiś regulamin coś o tym mówi bo niestety ale wcześniej czytając nic o tym nie znalazłam. może trzeba poczekać? dziękuję

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~sebek260

odpowiedź

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. | pgrad (01.06.2015, 21:47)

Posiadam 2 numery w nju z rachunkiem. Chciałbym skorzystać z promocji dodatkowy za 9zł. Jak to ogarnąć? Czy trzeba przenosić nr na ofertę na kartę i z powrotem na abonament? Jak wtedy wygląda kwestia karty sim, itp? Czy dostanę nową kartę sim? czy po prostu przyjedzie dwa razy kurier z umową i będę miał drugi numer za 9zł, a w telefonie nie będę musiał nic zmieniać i będzie działał bez przerw?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 1 zalogowanych użytkowników