forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł.

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł.

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-12-10 06:35)

to jest odpowiedź na post:

witam przeniosłam numer z oferty abonamentowej nju na kartę ale nie mogę go teraz wprowadzić do oferty nju dodatkowy pojawia się informacja o zweryfikowanie numeru.
proszę o pomoc. czy jakiś regulamin coś o tym mówi bo niestety ale wcześniej czytając nic o tym nie znalazłam. może trzeba poczekać? dziękuję



Wpisałaś nie ten numer w formularzu. Najpierw weryfikowany jest numer podstawowy a dopiero w drugim kroku weryfikowany jest numer dodatkowy

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2016-04-16 21:48)

Witam serdecznie chciałabym przenieść swój numer z plusa do nju.  Mój chłopak już jest w nju czy numer musi być jego jako właściciela?  Jeśli już zostanie wlanscielem numeru co trzeba zrobić żebysmy mogli skorzystać z promocji 2 za 39.?

~edyta12

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2016-04-20 20:29)

@edyta12
Jeśli mowa o tandemie w Nju to oba numery muszą być zarejestrowane na tę samą osobę, więc jeśli masz zaufane do chłopaka, to możesz mu oddać swój numer.
Potem on musi zlecić przeniesienie Twojego numeru jako Nju Dodatkowy i będzie wtedy dopłacał 9zł za drugi numer.
Nie ma 2 za 39zł.
Jest 29 +9= 38zł w opcji Wszystko komórkowe za 29zł
lub 39+9=48zł w opcji jeden na wszystko za 39zł.

odpowiedź

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. | pgrad (01.06.2015, 21:47)

Posiadam 2 numery w nju z rachunkiem. Chciałbym skorzystać z promocji dodatkowy za 9zł. Jak to ogarnąć? Czy trzeba przenosić nr na ofertę na kartę i z powrotem na abonament? Jak wtedy wygląda kwestia karty sim, itp? Czy dostanę nową kartę sim? czy po prostu przyjedzie dwa razy kurier z umową i będę miał drugi numer za 9zł, a w telefonie nie będę musiał nic zmieniać i będzie działał bez przerw?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników