forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł.

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł.

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-06-01 21:47)

Posiadam 2 numery w nju z rachunkiem. Chciałbym skorzystać z promocji dodatkowy za 9zł. Jak to ogarnąć? Czy trzeba przenosić nr na ofertę na kartę i z powrotem na abonament? Jak wtedy wygląda kwestia karty sim, itp? Czy dostanę nową kartę sim? czy po prostu przyjedzie dwa razy kurier z umową i będę miał drugi numer za 9zł, a w telefonie nie będę musiał nic zmieniać i będzie działał bez przerw?

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-06-02 11:00)

Według regulaminu dodatkowym nr nie może być numer z abonamentu, tyko przenoszony z innej sieci lub z pre paid NJU czy migracja z Orange. Więc prawdopodobnie musisz zrobić jak piszesz czyli najpierw przenieść swój jeden numer na kartę i dopiero jako dodatkowy. Karta i cała reszta zostanie bez zmian.

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-06-10 22:48)

Witam, 


ja właśnie tak zrobiłem, tzn. jeden z numerów abonamentowych przeniosłem na dodatkowy. 


Trwało to miesiąc z małym haczykiem, bo przenoszony numer musiał być zmieniony z abonamentu na pre-paid, a to oznacza de facto wypowiedzenie umowy. Czyli miesiąc czekania.


Po tym, jak karta została przeniesiona do pre-paid od razu złożyłem zamówienie na nju dodatkowy no i czekałem na kuriera z umową, który dojechał po trzech dniach roboczych.


Po podpisaniu umowy numer dodatkowy, jako dołączony do głównego, zaczął działać po około dwóch godzinach. I działa bez zarzutu.


Wszystko odbywa się z automatu, bez wymiany SIM, bez resetów i innych rzeczy. Tylko przez te dni, kiedy jesteś w pre-paidze musisz doładować telefon, żeby z niego zadzwonić :)


pozdrawiam

[edytowane przez koniu o 22:50 w dniu 2015-06-10]
 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-06-12 17:14)

@koniu
nie musisz czekać miesiąc wypowiadając umowę nju z rachunkiem, bo możesz zrobić przeniesienie w tzw. 1 dzień roboczy, rezygnując z okresu wypowiedzenia ale jak ktoś ma czas to może czekać i miesiąc, ważne, że jest wybór :)

[EDIT]
gość odkopał dzisiaj ten wątek i widzę, że mój post nie jest w 100% jasny i osoby nie będące w temacie może wprowadzać w błąd.
Otóż, pisząc o przeniesieniu numeru chodziło mi o przejście z numerem do innej sieci np. do Play w tzw. 1 dzień roboczy, bo przy przejściu z Nju z rachunkiem do Nju na kartę obowiązuje standardowy okres wypowiedzenia, czyli wspomniany co najmniej miesiąc czekania.

[edytowane przez nju_klient o 11:30 w dniu 2015-12-10]
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~cent

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~miro

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-07-10 11:53)

Gdzie znajdę druk przeniesienia numeru z rachunku na kartę?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~paulina

 

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. (2015-07-19 11:30)

witam przeniosłam numer z oferty abonamentowej nju na kartę ale nie mogę go teraz wprowadzić do oferty nju dodatkowy pojawia się informacja o zweryfikowanie numeru.
proszę o pomoc. czy jakiś regulamin coś o tym mówi bo niestety ale wcześniej czytając nic o tym nie znalazłam. może trzeba poczekać? dziękuję

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~sebek260

odpowiedź

Przeniesienie numeru z nju z rachunkiem do nju dodatkowy za 9zł. | nju_klient (12.06.2015, 17:14)

@koniu
nie musisz czekać miesiąc wypowiadając umowę nju z rachunkiem, bo możesz zrobić przeniesienie w tzw. 1 dzień roboczy, rezygnując z okresu wypowiedzenia ale jak ktoś ma czas to może czekać i miesiąc, ważne, że jest wybór :)

[EDIT]
gość odkopał dzisiaj ten wątek i widzę, że mój post nie jest w 100% jasny i osoby nie będące w temacie może wprowadzać w błąd.
Otóż, pisząc o przeniesieniu numeru chodziło mi o przejście z numerem do innej sieci np. do Play w tzw. 1 dzień roboczy, bo przy przejściu z Nju z rachunkiem do Nju na kartę obowiązuje standardowy okres wypowiedzenia, czyli wspomniany co najmniej miesiąc czekania.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników