forumstrona www, moje kontomoje kontoproblem z logowaniem na konto

problem z logowaniem na konto

 

problem z logowaniem na konto (2013-08-10 14:29)

jestem w nju od 3 mcy i dotąd obsluga przez net byla bardzo wygodna. ale od wczoraj jak sie probuje zalogowac to dostaje tylko blad: 

musisz być klientem nju mobile, aby mieć dostęp to tej zakładki


przeca jestem ciągle klientem (nawet na telefonie jestem zalogowany w sieci nju). to jakis błąd?  jak to naprawić? czy moze trzeba na nowo się zarejestrować? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z logowaniem na konto (2013-08-12 08:16)

Dzisiaj mam to samo, identyczny komunikat mi się pojawia, możliwe, że przeprowadzają jakieś prace na serwisie. Trzeba poczekać z 24h, a jak nic się nie zmieni to zgłosić do NJU.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z logowaniem na konto (2013-08-12 22:24)

Mam to samo od wczoraj, czyli to nie jest problem na jednym koncie...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z logowaniem na konto (2013-08-16 14:17)

Również mam ten problem.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z logowaniem na konto (2013-08-16 18:45)

rowniez mam ten sam problem

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z logowaniem na konto (2013-08-17 11:22)

ja także borykam się z identycznym problemem

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z logowaniem na konto (2013-08-19 11:40)

U mnie już wszystko naprawione, trwało to około tygodnia od momentu przekazania zgłoszenia do NJU. Po zalogowaniu mam z powrotem dostęp do wszystkich zakładek i możliwość zarządzania kontem. Każdemu kto ma podobny problem sugeruję kontakt z NJU, a utrudnienia zostaną usunięte.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z logowaniem na konto (2013-08-19 15:18)

U mnie od dobrych dwóch tygodni nadal nie działa, mimo wielokrotnego zgłoszenia zarówno przez FB jak i przez formularz tu na stronie. Na razie nie dzwoniłem, bo nie będę płacił dodatkowo 5 PLN tylko po to aby móc sobie uruchomić dodatkowe (płatne!!!) usługi i co prawda nie mam internetu teraz w komórce, ale nie dam dla zasady się zrobić w bambuko. Od jutra zaczynam zmasowany atak na stronie FB i zaczynam odradzać znajomym obsługę klienta w nju, bo to jednak trochę niepoważne jest. Widząc po wpisach nie jest to jednostkowy problem, więc jakby tylko zamieścili ogólną info, że wiedzą o tym i pracują nad tym to by już było coś a tak to udają że nic się dzieje.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z logowaniem na konto (2013-08-22 08:43)

Mam ten sam problem.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z logowaniem na konto (2013-08-22 12:08)

Zalogowaćsię nie można.
Zapłaciłem rachunek 'na oko'.
Informacja o wpłacie dostałem od orange!
Gdzie ja jestem?
Może nju ma już za dużo klientów. Może wypowiedziec umowę to naprawią logowanie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

problem z logowaniem na konto | sawyerek (10.08.2013, 14:29)

jestem w nju od 3 mcy i dotąd obsluga przez net byla bardzo wygodna. ale od wczoraj jak sie probuje zalogowac to dostaje tylko blad: 

musisz być klientem nju mobile, aby mieć dostęp to tej zakładki


przeca jestem ciągle klientem (nawet na telefonie jestem zalogowany w sieci nju). to jakis błąd?  jak to naprawić? czy moze trzeba na nowo się zarejestrować? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników