forumstrona www, moje kontomoje kontoPo utracie ważności połączeń wychodzących pieniądze z konta znikają.

Po utracie ważności połączeń wychodzących pieniądze z konta znikają.

 

Po utracie ważności połączeń wychodzących pieniądze z konta znikają. (2013-11-20 17:30)

Tak jak w temacie. Gdy mam coś na koncie i utracę ważność połączeń wychodzących wtedy znikają one z konta. Wiecie jak rozwiązać ten problem?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Po utracie ważności połączeń wychodzących pieniądze z konta znikają. (2013-12-28 17:40)

Rozwiązanie Twojego problemu znajduje się w Regulaminie oferty nju na kartę:

4.2. W przypadku niewykorzystania jednostek rozliczeniowych dostępnych w ramach Doładowań przed upływem Okresu aktywnego jednostki te bezpowrotnie przepada, chyba że Abonent doładuje konto, a tym samym wydłuży jego ważność

~justyna

 

Po utracie ważności połączeń wychodzących pieniądze z konta znikają. (2016-02-21 16:13)

http://media2.pl/telekomunikacja/23401-Pieniadze-przepadaja-zgodnie-z-prawem.html

~gba

odpowiedź

Po utracie ważności połączeń wychodzących pieniądze z konta znikają. | nexu (20.11.2013, 17:30)

Tak jak w temacie. Gdy mam coś na koncie i utracę ważność połączeń wychodzących wtedy znikają one z konta. Wiecie jak rozwiązać ten problem?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników