forumstrona www, moje kontomoje kontoproblem z logowaniem na konto

problem z logowaniem na konto

 

problem z logowaniem na konto (2013-08-23 16:19)

 Mam ten sam problem co Wy czyli nie umiem się zalogować na swoje konto już od dłuższego czasu. Dodatkowo jest problem z certyfikatem strony internetowej njumobile.pl
takie coś: 
Certyfikat serwera nie odpowiada jego nazwie. Czy zaakceptować?
Nazwa serwera b.scorecardresearch.com jest niezgodna z nazwą certyfikatu akamaihd.net
Twoje działania mogą być monitorowane
 
Teraz mam pytanie co robić, bo do BOK nie będę dzwonił niech oni dzwonią do mnie podaję nr 514064129

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z logowaniem na konto (2013-08-26 13:26)

to jest odpowiedź na post:

jestem w nju od 3 mcy i dotąd obsluga przez net byla bardzo wygodna. ale od wczoraj jak sie probuje zalogowac to dostaje tylko blad: 

musisz być klientem nju mobile, aby mieć dostęp to tej zakładki


przeca jestem ciągle klientem (nawet na telefonie jestem zalogowany w sieci nju). to jakis błąd?  jak to naprawić? czy moze trzeba na nowo się zarejestrować? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1377516416583

 

problem z logowaniem na konto (2013-08-28 20:27)

U mnie to samo brak dostępu do konta

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

problem z logowaniem na konto (2013-10-23 12:49)

to jest odpowiedź na post:

 Mam ten sam problem co Wy czyli nie umiem się zalogować na swoje konto już od dłuższego czasu. Dodatkowo jest problem z certyfikatem strony internetowej njumobile.pl
takie coś: 
Certyfikat serwera nie odpowiada jego nazwie. Czy zaakceptować?
Nazwa serwera b.scorecardresearch.com jest niezgodna z nazwą certyfikatu akamaihd.net
Twoje działania mogą być monitorowane
 
Teraz mam pytanie co robić, bo do BOK nie będę dzwonił niech oni dzwonią do mnie podaję nr 512703406

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~blumen

 

problem z logowaniem na konto (2016-08-11 23:41)

Ja również mam problem z wejściem na swoje konto. Po zalogowaniu pojawia się komunikat "musisz być klientem nju mobile, aby mieć dostęp to tej zakładki". Co należy zrobić w tej sytuacji?

 

problem z logowaniem na konto (2017-01-25 15:17)

W moim przypadku, w celu skasowania błędu 409 pomogło wyczyszczenie w przeglądarce ciasteczek i pamięci podrecznej z dnia wcześniej przed błędem,po tej akcji logowanie nastapiło bez zakłóceń, polecam spróbować.

odpowiedź

problem z logowaniem na konto | sawyerek (10.08.2013, 14:29)

jestem w nju od 3 mcy i dotąd obsluga przez net byla bardzo wygodna. ale od wczoraj jak sie probuje zalogowac to dostaje tylko blad: 

musisz być klientem nju mobile, aby mieć dostęp to tej zakładki


przeca jestem ciągle klientem (nawet na telefonie jestem zalogowany w sieci nju). to jakis błąd?  jak to naprawić? czy moze trzeba na nowo się zarejestrować? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników