Wymiana karty sim

 

Wymiana karty sim (2014-12-09 13:24)

złożyłem dziś zamówienie na kartę micro Sim, jaki jest okres oczekiwania na wysłanie nowej karty ? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Wymiana karty sim (2014-12-11 21:44)

dostałem kartę micro sim i nie działa,zasięg jest cały ,a pisze że sieć jest niedostępna<br>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Wymiana karty sim (2014-12-12 13:09)

Aktywacje karty zrobiłeś ? Trzeba do nich zadzwonić .<br>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~test3

 

Wymiana karty sim (2014-12-23 01:07)

<span >DOSTAJĄC NOWA KARTĘ SIM TRZEBA ZADZWONIĆ DO BIURA OBSŁUGI *610 I POPROSIĆ O AKTYWACJĘ KARTY SIM. w PRZYPADKU OFERTY NA KARTĘ BY TO ZROBIĆ TRZEBA MIEĆ W CHWILI ZLECENIA AKTYWACJI KWOTĘ 25 ZŁ NA KONCIE A W PRZYPADKU NJU Z RACHUNKIEM OPŁATA 25 ZŁ ZOSTANIE DOLICZONA DO NAJBLIŻSZEJ FAKTURY.</span>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Wymiana karty sim (2017-02-12 00:58)

witam czy wymienię kartę w salonie orange

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jak

 

Wymiana karty sim (2017-02-12 13:49)

to jest odpowiedź na post:

witam czy wymienię kartę w salonie orange


Ja tak zrobiłem. Dostałem kartę ze startera Orange :-)

Dwie zalety takiego rozwiązania:
-od razu Ci kartę aktywują, nie trzeba nigdzie dzwonić
-jest to karta Orange, bez wymuszonego stosowania kodu PIN,

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ktos

 

Wymiana karty sim (2017-02-13 17:24)

to jest odpowiedź na post:


Ja tak zrobiłem. Dostałem kartę ze startera Orange :-)

Dwie zalety takiego rozwiązania:
-od razu Ci kartę aktywują, nie trzeba nigdzie dzwonić
-jest to karta Orange, bez wymuszonego stosowania kodu PIN,


Chciałem zapytać z jakiego powodu była wymiana karty, bo z informacji które przeczytałem na stronie nju, można tak wymienić kartę żeby obsługiwała LTE. Ja natomiast muszę zmienić kartę micro na nano i się zastanawiam czy tak się da w salonie czy jednak zamówić przez stronkę bo jak mi przyjdzie telefon to nie chcę by zbyt długo leżał.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Wymiana karty sim (2017-04-25 09:01)

to jest odpowiedź na post:


Chciałem zapytać z jakiego powodu była wymiana karty, bo z informacji które przeczytałem na stronie nju, można tak wymienić kartę żeby obsługiwała LTE. Ja natomiast muszę zmienić kartę micro na nano i się zastanawiam czy tak się da w salonie czy jednak zamówić przez stronkę bo jak mi przyjdzie telefon to nie chcę by zbyt długo leżał.



Podbijam pytanie, sytuacje mam analogiczną. Potrzebuję wymienić kartę z mini sim na nano sim, nic nie przenoszę nic nie zmieniam poza rozmiarem karty.
Da radę to załatwić w salonie orange od ręki??

Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Wymiana karty sim (2017-04-25 17:39)

karta wysyłana jest w formacie 3w1, dostawa od momentu przyjęcia zlecenia 3-5 dni roboczych. Dostarczeniem karty zajmuję się firma DPD.


Aktywacje nowej karty można zlecić poprze konto On-line 9 podając nowy numer karty SIM w zgłoszeniu), poprzez kontakt BOK lub jeśli numer jest aktywny za pomocą SMS-a.


http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,wymiana-karty-sim

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Wymiana karty sim | takisezwykuy (13.02.2017, 17:24)


Chciałem zapytać z jakiego powodu była wymiana karty, bo z informacji które przeczytałem na stronie nju, można tak wymienić kartę żeby obsługiwała LTE. Ja natomiast muszę zmienić kartę micro na nano i się zastanawiam czy tak się da w salonie czy jednak zamówić przez stronkę bo jak mi przyjdzie telefon to nie chcę by zbyt długo leżał.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników