forumnju z rachunkiemofertawypowiedzenie umowy

wypowiedzenie umowy

 

wypowiedzenie umowy (2013-08-11 17:02)

straciłam cierpliwość - zdecydowałam się wypowiedzieć umowę! Jak pisał ktoś pod innym tematem - oferta jest dobra, ale obsługa woła o pomstę do nieba! Wydawało mi się że w dzisiejszych czasach walczy sie, a przynajmniej dba o klienta a ta sieć udowadnia że jest inaczej...
Czy ktoś wie jak to zrobić? Może ktoś już doświadczył tego? Ile trwa cały proces wypowiedzenia?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

wypowiedzenie umowy (2013-08-12 08:14)

Rozwiązanie umowy następuje z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia i musi być złożone w formie pisemnej. Pismo z rezygnacją wysyłasz listem poleconym na adres:

PTK Centertel Sp z.o.o
Ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

a

[edytowane przez pigula o 11:55 w dniu 2013-08-12]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

wypowiedzenie umowy (2013-08-12 09:51)

a jak to zrobić ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~domi91

 

wypowiedzenie umowy (2013-08-12 20:03)

pigula - dziękuję za odpowiedź. A czy w tym okresie 30 dni normalnie jeszcze mogę używać numeru i nalicza mi sie opłaty tak jak dotychczas (w znaczeniu ze ostateczna fakture zaplace po tych 30 dniach wypowiedzenia)? Z gory dziekuje za pomoc :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luca

 

wypowiedzenie umowy (2013-08-13 09:01)

Luca, możesz korzystać z numeru i wszystkich pakietów promocyjnych przez te 30 dni (opłaty też są normalne), faktury w NJu są wystawiane zawsze na koniec miesiąca.

Domi91 - wypowiedzenie możesz napisać na kompie, wydrukować, podpisać i wysłać :) W wypowiedzeniu nie musisz podawać przyczyn rezygnacji, możesz napisać coś takiego.

"Proszę o rozwiązanie umowy dla numeru 5xx xxx xxx z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia" albo "Proszę o zakończenie świadczenia usług telekomunikacyjnych dla numeru 5xxxxxxxx z zachowaniem okresu wypowiedzenia".

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

wypowiedzenie umowy (2013-08-19 15:48)

Witam,
czy jest możliwość wypowiedzenia umowy wysyłając skan wypowiedzenia na jakiś adres e-mail z nju mobile ???

Z góry dziękuję za odpowiedź

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~radzix

 

wypowiedzenie umowy (2013-08-19 20:22)

Ale tak naprawdę to nie wiem czy uznają wypowiedzenie. Ja odstąpiłem od umowy w terminie 10 dni od podpisania umowy wysyłkowej. Było to 11 czerwca i całe szczęście że zachowałem przekaz DHL. Napisałem do nich czy zostane poinformowany kiedy umowa przestanie obowiązywać. Po miesiącu !! dosatłem odpowieć że "zostane poinformowany" Wczoraj dostałem e-fakture. Z checią poczekam na komornika. Bo ktoś kopertę z odstąpieniem odebrał. Obsługa klienta - 0

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tuptus

 

wypowiedzenie umowy (2013-08-20 22:17)

Jeżeli chcesz zachować ten numer telefonu, to lepiej podpisać umowę z nowym operatorem z opcją przeniesienia numeru i wtedy wszystkie formalności załatwią za Ciebie. A tak z innej beczki to byłem w nju mobile i przeniosłem się do plusa ( z zachowaniem numeru). W tej chwili szczerze żałuję swojej decyzji i prawdopodobnie wrócę do nju.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~michał_x

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-03 20:24)

straciłam cierpliwość - zdecydowałam się wypowiedzieć umowę! Jak pisał ktoś pod innym tematem - oferta jest dobra, ale obsługa woła o pomstę do nieba! Wydawało mi się że w dzisiejszych czasach walczy sie, a przynajmniej dba o klienta a ta sieć udowadnia że jest inaczej... 

~tomsson5

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-04 07:25)

Oferta tania i dobra. 29zł i no limit. Po co dzwonicie do nju?. Oferta nie jest skomplikowana i jakaś wyjątkowo uwikłana by ciągle mieć kontrakt z BOK. Ja tam płacę rachunki , rozmawiam i korzystam z dobrej oferty. Ja tam ich nie zaczepiam bo po co wszystko przejrzyście wyjaśnione na stronie www. 

Mam wrażenie czytając tu na forum wypowiedzi co niektórych ,że nie nauczono Was w szkole czytać ze zrozumieniem , albo nie szukacie odpowiednio informacji zawartych na stronach nju.

Nic skomplikowanego tu nie ma - płacicie kasę do pewnego zakresu a potem rozmawiacie,
sms-ujecie i korzystacie z internetu za free. I co tu trudnego i skomplikowanego?.

Kto nie jest zainteresowany tą ofertą to składać rezygnacje ,albo przeniesienie do innego operatora np. do plusa. Tam zobaczycie wcale nie lepszą obsługę . Byłem w plusie 8-9 lat więc wiem co mówię. Rozmawiacie z automatem po oczekiwaniu i słuchaniu muzyki podczas oczekiwania po 30 minut to wspominać już nie będę.
Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma....

[edytowane przez expert o 07:34 w dniu 2013-10-04]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

wypowiedzenie umowy | luca (11.08.2013, 17:02)

straciłam cierpliwość - zdecydowałam się wypowiedzieć umowę! Jak pisał ktoś pod innym tematem - oferta jest dobra, ale obsługa woła o pomstę do nieba! Wydawało mi się że w dzisiejszych czasach walczy sie, a przynajmniej dba o klienta a ta sieć udowadnia że jest inaczej...
Czy ktoś wie jak to zrobić? Może ktoś już doświadczył tego? Ile trwa cały proces wypowiedzenia?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników