forumnju z rachunkiemofertawypowiedzenie umowy

wypowiedzenie umowy

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-04 17:06)

Pytanie, jeżeli wina leży po stronie njumobile  czy też obowiązuje termin wypowiedzenia 30 dniowy??????

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~baja

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-04 18:10)

to jest odpowiedź na post:

Rozwiązanie umowy następuje z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia i musi być złożone w formie pisemnej. Pismo z rezygnacją wysyłasz listem poleconym na adres:

PTK Centertel Sp z.o.o
Ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

a

A jeżeli następuje rozwiązanie umowy z ich winy to też obowiązuje termin 30 dni, porozsyłali złe karty sim!!!!

~baja

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-04 18:14)

Pytanie, jeżeli wypowiedzenie umowy jest z winy njumobile to czy okres wypowiedzenia też wynosi 30 dni???? Powysyłali złe karty SIM!!!!!!!!!!

~baja

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-11 22:16)

to jest odpowiedź na post:

Oferta tania i dobra. 29zł i no limit. Po co dzwonicie do nju?. Oferta nie jest skomplikowana i jakaś wyjątkowo uwikłana by ciągle mieć kontrakt z BOK. Ja tam płacę rachunki , rozmawiam i korzystam z dobrej oferty. Ja tam ich nie zaczepiam bo po co wszystko przejrzyście wyjaśnione na stronie www. 

Mam wrażenie czytając tu na forum wypowiedzi co niektórych ,że nie nauczono Was w szkole czytać ze zrozumieniem , albo nie szukacie odpowiednio informacji zawartych na stronach nju.

Nic skomplikowanego tu nie ma - płacicie kasę do pewnego zakresu a potem rozmawiacie,
sms-ujecie i korzystacie z internetu za free. I co tu trudnego i skomplikowanego?.

Kto nie jest zainteresowany tą ofertą to składać rezygnacje ,albo przeniesienie do innego operatora np. do plusa. Tam zobaczycie wcale nie lepszą obsługę . Byłem w plusie 8-9 lat więc wiem co mówię. Rozmawiacie z automatem po oczekiwaniu i słuchaniu muzyki podczas oczekiwania po 30 minut to wspominać już nie będę.
Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma....



Mówisz za siebie, nie znasz sytuacji innych klientów więc nie wkładaj wszystkich do jednego worka. Zdziwiłbyś się i to ostro jak ta obsługa potrafi wyglądać.

~nick

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-15 00:20)

to jest odpowiedź na post:

Oferta tania i dobra. 29zł i no limit. Po co dzwonicie do nju?. Oferta nie jest skomplikowana i jakaś wyjątkowo uwikłana by ciągle mieć kontrakt z BOK. Ja tam płacę rachunki , rozmawiam i korzystam z dobrej oferty. Ja tam ich nie zaczepiam bo po co wszystko przejrzyście wyjaśnione na stronie www. 

Mam wrażenie czytając tu na forum wypowiedzi co niektórych ,że nie nauczono Was w szkole czytać ze zrozumieniem , albo nie szukacie odpowiednio informacji zawartych na stronach nju.

Nic skomplikowanego tu nie ma - płacicie kasę do pewnego zakresu a potem rozmawiacie,
sms-ujecie i korzystacie z internetu za free. I co tu trudnego i skomplikowanego?.

Kto nie jest zainteresowany tą ofertą to składać rezygnacje ,albo przeniesienie do innego operatora np. do plusa. Tam zobaczycie wcale nie lepszą obsługę . Byłem w plusie 8-9 lat więc wiem co mówię. Rozmawiacie z automatem po oczekiwaniu i słuchaniu muzyki podczas oczekiwania po 30 minut to wspominać już nie będę.
Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma....

~mich

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-15 00:22)

podacie email na wypowiedzenie mam już skan ale nie wiem na jaki adres mam wysłać

~mich

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-20 17:40)

Dokładnie jak macc napisał nie ma co szat rwać, fakt na początku kilka razy się kontaktowałem po przez meila ale to tylko dlatego ze poprzedni operator tworzył problemy a nie nju.
 
Jestem super zadowolony z oferty i najwyższy rachunek zapłaciłem jak na razie nie całe 33 zł. Telefon w firmie wiec wiadomo sporo się gada.
 
Do tej pory miałem na kartę i męczyło mnie doładowywanie konta a teraz jeden rachunek i to o wiele mniejszy.

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-20 21:36)

Wypowiedzenie 30 dni jest tylko napapierze, trwa to dluzej tzn jesli umowa jest od dnia x, a ty wypowiesz umowe dnia x+1 wowczas rozwiaze sie umowa od nastepnego x+30 czyli przy zlych wiatrach jak u mnie jest to 30+29 dni.
I tak to wyglada w praktyce.

 

wypowiedzenie umowy (2013-10-22 21:16)

No jeżeli nawet tyle wynosi to przy zerwanej umowie z np. PLAY na samą karte na 12 miesięcy kara umowna ponad 450 zł.
Naprawdę tak strasznie lubicie być w tył.. waleni?
Jeszcze się dobrze z ofertą nie zapoznaliście a już przechodzicie, zapraszamy do innych, jak tam będzie coś nie tak to albo 500 zł kary albo 12 miesięcy mienia "coś nie tak"

 

wypowiedzenie umowy (2013-12-06 00:26)

Jezeli przenioslem sie do Nju i po miesiacu stwierdze, ze mi nie odpowiada, to czy moge wrocic do poprzedniego operatora? czy takie czeste przenoszenia sa dopuszczalne?

~luzik

odpowiedź

wypowiedzenie umowy | luca (11.08.2013, 17:02)

straciłam cierpliwość - zdecydowałam się wypowiedzieć umowę! Jak pisał ktoś pod innym tematem - oferta jest dobra, ale obsługa woła o pomstę do nieba! Wydawało mi się że w dzisiejszych czasach walczy sie, a przynajmniej dba o klienta a ta sieć udowadnia że jest inaczej...
Czy ktoś wie jak to zrobić? Może ktoś już doświadczył tego? Ile trwa cały proces wypowiedzenia?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników